Goddelijke Diensten Zondags die HH. Missen te 6 u., 7 u., 8 1/2 u., 10 u.. (Hoogmis) en te 1 1 1/2 u. Vespers en Lof te 3 u. Inde weekde HH. Missen te 6 u., 6 1/2 u., 7 u., en kw. vóór 8 u. Het dagelijksch Lof thans te 5 u. November ZONDAG 1Hoogdag van Allerheiligen. Volle aflaat en Gen. absolutie voor de Derde-Ordehngen. Te 7 u. H. Mis enalg. Communie voorden H. Hartebond der mannen en jongelingen, Te 8 u. 1 /2 gezongen mis voor Juffr. Marg. Wildemeersch en familie, Veurnesteen- weg. Te 10 u., plechtige Hoogmis,: driestemmige mis van Schafstall, uitgevoerd door het gemengd koor van St-Maartens, met orgel en orkest. Te II 1/2 u. ziel mis voor Mr Petrus Van Lerbeirghe, Dixmudesteenweg. 's Namiddags, te 3 u. Sol. Vespers en Lof. 's Avonds te 5 u. plechtig officie der overledenen. Van heden middag af tot middernacht van Allerzielen, kunnen al de geloovigen onder de gewone voorwaarden bij ieder kerkbezoek, een vollen aflaat verdienen, gelijk aan den aflaat van Portiuncula uitsluitend toepasse lijk aan de zieltjes van 't vagevuur. Maandag 2, Allerzielendag. Vandaag mogen al de priesters drie H.H. Missen lezen.Kw. vóór 9 u. wor den de «Lauden» der overledenen gezongen. Te 9 u. sol. Dienst voor onze afgestorvene parochianen aan de offerande worden gedachtenissen uitgedeeld, vermeldende •1 de parochianen die overleden zijn sedert Allerheiligen 1930. 's Namiddags, te 5 u. Plechtig Lof en daarna sol. Kruis weg ter intentie van de zieltjes van 't vagevuur. Dinsdag 3. Siiit-Hubertusdag Kw. vóór 7 u. wordt het brood plechtig gewijd ter eere van den H. Hubertus, Te 7 u. zielmis voor de HeerenArmand en Roger Persijn. Woensdag 4. Te 7 u. H. Mis voor de afgestorven leden van de Congregatie der Damen. Donderdag 5. Te 7u. Jaargetijde voorde overledene priesters en weldoeners van kerk en Bisdom. 's Avonds, te 6u. wordt de schoone oefening van het «Heilig Uur» gehouden, mat godvruchtige herdenking ▼an onze lieve dooden. Vrijdag 6. eerste Vrijdag der maand. Te 7u. sol. Mis ter eere van het H.Hart van Jesus, akte van Toe wijding en zegen met het Allerheiligste. *8 Avonds te 6 u. plechtig Lof, met akte van eereboet en Sol. Kruisweg. Zaterdag 7. Te 8u. 1/2 huwelijksmis voor den Heer Henri Vercamer (Boesinghe) en Vr Helena Missiaen, Wed van Cam. Larnou, Bruggesteenweg. Te 9 u. sol. huwelijksmis voor den Heer Armand Dossaert en Juffr. Celine Dezeure, Boesinghestraat. ZONDAG 8. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te I 1 u. 1/2 Zielmis voor de afgestorven leden van het Syndikaat der beenhouwers, s' Namiddags vergadering der Congregatie. Vandaag is er Gedurige aanbidding in de kapel der Zusters van de H. Familie (de Steurstraat). Maandag 9. Te 7 u., zielmis voor de afgestorven leden en weldoeners van het werk van de Damen van Barmhartigheit. Kw. voor 8 u Zielmis voor M' Rosier Bomert, Dixmudestraat. Dinsdag 10. Te 7 u. sol. huwelijksmis (met de solemniteit van 10 u.; voor den Heer Georges Leroy (Westvleteren) en Juffr. Marg. Meerseman, Boom gaardstraat. Woensdag II. Feestdag can St Maarten, patroon onzer kerk en parochie. Te 7 u. Hoogmis ter eere van Sint Maarten.Te lOu. sol. Dienst voor onze gesneu velde soldalen, vanwege den InvaliedenboDd. 's Avonds, kw. vóór 5u. sol Vespers en te 5 u. plechtig Lof Zaterdag 14. Te 8u. huwelijksmis voor den Heer Leonard Pottel enjufft. Mathilde Vermeersch, Dixmude steenweg. ZONDAG 15. Te 7 u., H. Mis en alg. Com munie voor de plechtige Communicanten van 1930 en 1931, alsook voor de kinderen van de groote en kleine leering. Te II 1/2 u., zielmis voor den Heer Jules- Leon Vanoverberghe, Vandenpeereboomplaats. Maandag 16. 's Avonds, te 5 1/2 u. plechtig Lof waaronder liefdadigheidssermoen door E. P. Leclef S.J.r voor het werk der Damen van Barmhartigheid. Dinsdag 17. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Ar mand en Roger Persyn. Donderdag 19, feestdag van de H. Elisabeth Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Zaterdag 21feestdag van O. L. V. Presentatie of OpdrachtGen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. ZONDAG 22. Te 1 1 1/2 u. H. Mis, gelezen tot zielelafenis der Ypeische muzikanten gestorven op het veld van eere. Door de Symphonie Ypriana, onder het bestuur van den Heer G. Van Egroo, en met bege leiding van het orgel door den Heer Jos. Hanoulle, zullen uitgevoerd worden (feestviering van H_ Cecilia) 1Gloria Alb. Van Egroo 2. Andante Religioso Francis Thomé 3. Marche Nuptiale Mendelssohn 's Namiddags, vergadering der Congregatie. Woensdag 25, feestdag van de H. Catharina Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Donderdag 26.Te 6 u., sol. Mis voor het geeste lijk en tijdelijk welzijn der weldoeners van de kerk. Vrijdag 27. Te 1 1 1/2 u. plechtig Te Deum ter gelegenheid van 's konings naamfeest. Zaterdag 28. Te 11 u. sol. Huwelijksmis voor den Heer Jos. Coussement(Roeselaere) en Juffr. Marie-Hen- riette Declercq, Rijselstraat. ZONDAG 29. Onder de H.Mis van 6 en 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Te 8u. 1 2 sol. Mis voor Vr. Weckesser, Dixmudestraat. Te 1 I u. 1/2 zielmis voor den Heer Albert Depuydt, Noordlaan. Van Zondag 29 November tot Zondag 6 December, wordt de plechtige Octaaf tar eer* van de H. Barbara gevierd. Groote avondser moenen door den gevierden volkspredikant Eerw. Pater Haverbeke, Dominikaan. Drukk. P. Boudry-Temperman, Mecnenstraat, Ypet

Tuinklokke (1930-1940) | 1931 | | pagina 4