Goddelijke Diensten LJit onze Kerkregisters Februari ZONDAG 7. Quinquagesima. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te 10 u. plechtige Hoogmis uitvoering der driestemmige mis van Gevaert Puer natus est door het vermaard zangkoor Pro Ecclesia van Kortiijk (70 uitvoerders), Te 1 I 1 /2 u. zielmis voor den Heer Georges Cornette, R. Colaertplaats. Uitvoering van twee motetten door Pro Ecclesia Naar aanleiding van het Veertig uren gebed Ves pers en Lof te 5 u., waaronder sermoen door E. H. Bouteca, bestuurder der vakschool. Vandaag, alsook Maandag en Dinsdag wordt het Allerh. Sacrament van "s morgens 6 u. tot na het Lof, ter aanbidding uitgesteld. Bougies zullen dankbaar aanveerd worden. Maandag 8.Te 7 u. zielmis vcor Vr. Serryn-Decra- mer, Mondstr., v. wege de Confrérie van de H. Earbara. Kw. vóór 8 u.zielmis voor Vr. Jonckheere-Boulanger, Elverdinghestraat. Dinsdag 9. Te 7 u. Zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. ]Voensdag 10, Assche-Woensdag en begin van de Veertigdaagsche Vasten. Vóór de H. Mis van 7 u. plechtige wijding der asch. Assche-kruiskf ns worden gegeven alle kwartier uurs van af 6 u. tot 8 1/2 uur. Donderdag 11eerste verschijning van O. L. Vrouw te Lourdes.Te 7 u. Sol. zielmis voor Mr Alois Devos, V eurnesteenweg. ZONDAG 14, Ie Zondag van de VastenTe 7 u. H. Mis en alg. H. Communie voor de C'ongreganislen. Te 11 1/2 u. Zielmis voor Vrouw Celine Cardinael- Bryon, Rijselstraat. Na de Hoogmis, plechtig Te Deum ter gelegenheid van de tiende verjaring der kro ning van Z.H. PiusXl, Paus en Koning. Te 3 1 /2 u. Vespers en Lof. Om 4 u. eerste Passie-Sermoen door E. Pater Leclef, Jesuiet, Superior van de Residentie te Kortrijk. Daarna, vergadering der Congregatie. Maandag 15. Kw. vóór 8 u. zielmis voor Viouw Jonckheere-Boulanger. Woensdag 17, Vrijdag 19 en Zaterdag 20, quatertem perdagen geboden vasten en vleeschderving. ZONDAG 21tweede Zondag van de Vasten. Onder de H. Mis van 7 u., alg. H. Communie voor de plechtige Commjiniecanten van 1930 en 1931, alsook voor de kinderen van de groote en kleine leering. Te 11 1/2 u. Zielmis voor Vrouw Jonckheere-Boulanger. Donderdag 25.Te 7 u. Sol. Mis voor de weldoe ners van onze kerk. ZONDAG 28, derde Zondag Van de Vasten. Te 7 u. H. Mis en alg. H. Communie voor den H. Harte bond der christene vrouwen en jonge dochters.Te II 1/2 u., Zielmis voor Heer en Vr. Mahieu-Leys, Hondstr.'s Namiddags, vergadering der Congregatie. Maandag 29. Van heden af, het dagelijksch Lof op de weekdagen te 6 u. Maart Dinsdag I. Te 7 u. Zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 3. 's Avonds te 6 1/2 u. wordt de godvruchtige oefening van het Hei ig Uur» gehouden. Vrijdag 4, eerste Vrijdag der maand. Te 7 u. sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus. 'sAvonds te 6 1/2 u. plechtig Lof en sol. Kruisweg. ZONDAG 6, vierde Zondag van de Vasten. (Half Vasten). Gen. Absolutie voor de leden der Derde Orde. Te 7 u. H. Mis en alg. H. Communie voor den H. Haitcbond der mannen en jongelingen. Te8 1/2 u. sol. zielmis voor Mr Henri Segers, Slachthuisstraat. Te 11 1/2 u. zielmis voor Vrouw Jonckheere-Boulanger. Dinsdag8.Kw. vóór 8 u. Zielmis voor Mr Bomert. Donderdag 10. Begin onzer Novene ter eere van den H. Jozef. ZONDAG 13, Fassiezondag. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 8 1/2 u. sol. zielmis voor de Juffr. Leclercq, Oude Veur- nestr.'s Namiddags, vergaderirg der Congregatie. j4ls voorbereiding tot den grooten Paaschplicht. wordt heel de Ypersche bevolking uitgenoodigd tot de reeks GEESTELIJKE VOLKSVOORDRACHTEN die zullen gehouden worden in St-Maartenskerk, van Maandag 14 tit Donderdag 17 Maart, 's avonds om 6 u., voor de vrouwen en jonge dochters om 8 u., voor de mannen en jongelingen. De Sermoenen zullen gepredikt worden dorr den talent vollen en zootunstiggekenden Pt terTimotheus, Capucien. Door het doopsel herboren 1 1 Jan., Ghislaine Nuyttens, d.v. Gerard en Julia Crombé, Kalfvaart. 14 Jan., Henri Desmet, z.v. Charles en Rosa Mas- semin, Groote Markt. 17 Jan., Julien Landtsheere, z.v. Georges en Alice Pauwels, Korte Thourouistr. 24 J an.. Georgette Deianr.oy, d.v. Florent en Maria Versavel, Elverdirghestr. 31 Jan., Ida Braeken, d.v. Henri en Maria Laurens, Lombaardstr. 31 Jan., Eliane Merveillie, d.v. Henri en Augusta Castelein, Boomgaardstr. 31 Jan., Antoinette Beele, d.v. Jeröme en Bertha Serruys, Oude Veurnestr. 31 Jan., Ghislaine Everaert, d.v. Gastonen Maria Gequière, Noordlaan. Door het huwelijk verbonden 5 Jan., Pierre Souvage en Martha Dury, Neermarkt. 30 Jan., Lucien Leruste (Movaux - Tourkonje) en Alphonsine Verslype, Mondstr. 30 Jan., Walter Tavenier en Jeanne Beddeleem, Janseniusstr. 3 Feb., Michel Dewaele en ZoëBeele, OudeVeurnest. 3 Febr., René Phlypo en Louisa Dobbels, Mondstr. In den Heer ontslapen 4 Jan., Gabrielle Boulanger (1875) echt. v. Leon Jonckheere, Elverdinghestr. 17 Jan., Aloysius Devos (1866) echt. v. Leonie Carpentier, Veurnesteenweg. 19 Jan., Eugenie Tancré 1877) echt. v. Louis Labit, Noord'aan. 21 Jan., Silvia Decramer (1888) echt. van Hugo Serrijn, Mondstr. 22 Jan., Rosalie Segers (1846) weduwe v. Charles Desmadryl, Veurnesteenweg. Drukk. P. Boudry-Temperman, Meenenstraat, Yper

Tuinklokke (1930-1940) | 1932 | | pagina 4