Goudkorreltje LJit onze kerkregisters Zielmissen Zondags Feestelijk Ten derde, wat den uiterlijken kant der plechtigheid betreft, kwestie van kleeren en kermisvieren. Ouders en kinderen mogen weten dat de dag van de plechtige Communie inderdaad een heuglijke dag is in hun leven, die feestelijk dient geviird te worden in den huiskring. Het spreekt echter van zelf, ingezien den tegenwoordigen crisistijd, dat alle praalzucht, domme geidverkwistingen en andere£misbruiken moeten vermeden worden. Het schoonste sieraad van de kinderen bestaat niet in hun rijke kleeren, maar in de reinheid van hun geweten en de godvruchtigheid waarmee zij ter H. Tafel naderen. 'Electrische verlichting van St-Maartenskerk - en toren op den hoogdag van Paschen. 't Was 'n heerlijk schouwspel... Uren ver, in de nacht, werd die feerie bemerkt en bewonderd. Vreest God Maar, vriend, weest nooit vreesachtig zijt kinderlijk, nooit kinderachtig G.G. Door het doopsel herborert- tot kinderen van God en leden van de H. Kerk 20 Maart, Fernand Declercq, z. v. Lucien en Bertha Cnockaert, Slachthuisstraat. 29 Maart, Jenny Vannieuwenhuyse d.v. Raoul en Maria Donche, Boomgaardstraat. 10 April, Jozef Gits, z. v. Gabriel en Agnes Devos, Elverdinghestraat. 10 April, Orinda Vallaeys d. v. Marcel en Martha Garreyn, Paddevijverstraat. Door het huwelijk verbonden 26 Maart, Maurice Castelein (St-Jacobs) en Marg. Becquart, Veurnesteenweg. 2 April, Frangois Dauchy (St-Maartens) en Jeanne Dehollander, Dixmudestraat. 2 April, Albert Vandeplassche (St-Maartens) en Blanche Vandenbilcke, Bruggesteenweg. Gods Voorzienigheid storte haar mildsten zegen over deze nieuwgestichte huisgezinnen. In den Heer ontslapen 10 Maart, Elodie Peene(1858) Groote Markt. 18 Maart, Raymond Coffyn (1912) z. v. Robert en Estella D'hondt, Pennestraat. 19 Maart, Leonie Blaecke I 848), Oude Houtmarktstr. Mogende zielen onzer dierbare afgestorvenen, door de barmhartigheid Gods in vrede rusten Amen. Drie lieve kindertjes werden, als engeltjes, in den Hemel opgenomen den 12 Maart, Andrea Monkerey (23 Augustus 1931) d. v. Leo en Maria Vanneste, Veemarkt. den 21 Maart, Ghislaine Nuyttens (4 Januari 1932) d. v. Gerard en Julia Crombé, Kalfvaart. den 31 Maart, Irène Doutrelandt ^2 Juli 1931) d. van Georges en Jeanne Bulckaen, Noordlaan. In St-Pieters, te 8 1/2 u. 1 7 April, voor Louise Louf, wed. Güssoux. 24 Ap'il, v. Henri Bailleul en zoon. I Mei, v. Auguste Lemay. 5 Mei, v. Antoon De Cooman en huisvrouw. 8 Mei, v. Louis Logier. 15 Mei, v. Aug. Claeys, huisvrouw en zoon. In Sint Jacobs, te 8 1/2 a 17 April, voor Ch. Temperman. 24 April, v. Louise Priem, huisvrouw Pyck. 1 Mei, te 7 1/2 u. v. Vr. Seeten-Clincketraille te 8 1/2 u. v. Edward Beun. 5 Mei, v. de overleden familie van Petrus Vandeputte en huisvrouw. 8 Mei, te 7 1/2 u. v. Emma Geldof, huisvrouw Callens, te 8 1/2 u. v.Leontine Dethoor, huisvrouw Os- sieur en Cam. Ossieur. 15 Mei, v. Maria Delahoutre, huisvrouw Malfait.

Tuinklokke (1930-1940) | 1932 | | pagina 3