DE TUINKLOKKE PAROCHIEBLAD VAN IEPER 1932 zondag 22 mei Dierbare Ouders Plechtige Communie DERDE JAARGANG NUMMER 4 DE 1U1NKLCKKE inzonderheid van Sint-Maartens ADMINISTRATIE verschijnt tienmaal jaar* Cartonstraat, 6 Postcheck 279.230 Uw priesters hebben hun beste gedaan om uw kindets voor te bereiden tot den schoonsten dag hunner jeugd. Ongetwijfeld zullen zij U, op den dag hunner plechtige communie, hun dankbaarheid en liefde betuigen met veel voor U te bidden. Zij zullen gelukkig zijn en gij ook. Hoe jammer moest dit geluk verstoord worden door het vooruitzicht dat die brave kinders zouden ondeugend worden en u verdriet aandoen. Wilt gij dit onheil van u afkeeren, beste ouders, werkt dan nog mede met uwe priesters om die kinderen in eere en deugd te bewaren. Zend ze minstens alle maande naar de Algemeene H. Communie. Laat ze dagelijks de H. Mis bijwonen en belet hen niet dikwijls, ja dagelijks, ter H. Tafel te na deren. Zend ze zoo Rij zelf er niet voor kunt zorgen, 's Zon dags naar de Patronage, waar ze veilig hun avonden zul len overbrengen en reine vreugde genieten. De groote blijde dag is eindelijk aangebroken. Op Zondag 22 Mei zullen 26 brave jonRens en 29 vlijtige meisjes hun Plechtige Communie doen in St-Maartenskerk, onder de H. Mis van 7 u. En *8 namiddags te 4 u., zullen zij, met hart en ziel, de beloften vernieuwen van hun H. Doopsel, en zich toewijden aan onze Hemelmoeder, de H. Maagd Maria. Roerende ceremonie die prente slaat, als een eed van getrouwheid. Hier volgt de volledige lijst der Plechtige Communi canten, in orde van den abc. Onze jongens 1Robert Baelen, Kaai. 2. Albert Beele, oude Veurnestraat. 3. Albert Decommer, Kalfvaart. 4. Jerome Decrock, Lange Meersch. 5. André Defoort, Deken De Brouwerstraat. 6. André Dthollander, Kalfvaart. 7. Emiel Devers, Bruggesteenweg. 8. Alfred Dumon, Elverdinghestraat. 9. John Durkan, Dixmudestraat. 10. Maurice Ferrand, Heere Janstraat. 1 1. Achiel Lagae, Dixmudestiaat, 12. Cyriel Lagae, id. 13. Emiel Milieville, Elverdinghestraat. 14. Francis Murphy, Neermarkt. 1 5. André Tant, Rijselstraat. 16. Jerome Tant, id. 17. Lucien Tyteca, Veurnesteenweg. 18. Robert Vandenbriele, Vischmarkt. 19. Marcel Vandenplassche, Bruggesteenweg. 20. August Vanneste, Dehaernestraat. 21. Constant Vanpuyvelde, Kaaistraat. 22. Frans Vanpuyvelde, id. 23. Albert Vanspranghe, Suimontstraat. 24. Germain Van Wonterghem, Boterstraat. 25. Roger Waterbley, Boomgaardstraat. 26. Freddy Werrebrouck, Hondstraat. Onze meisjes 1Simone Amandels, Veurnesteenweg. 2. Jeanne Bonnet, Rijselstraat. 3. Anne-Marie Bossaert, Rijselstraat. 4. Maria Bouckaert, Veemarkt. 5. Andrea Charlton, Poelcapelle. 6. Dorothy Charlton, Poelcapelle. 7. Georgette Cnockaert, Dixmudestraat. 8. Jacqueline Cnockaert, Dixmudestraat. 9. Cecile Cocle, Boterstraat. 10. Julia Couture, Kaai Oost. 1 1Lucienne Davis, Boterstraat. 12. Marie- Antoinette Dehaeck, Rijselstraat. 13. Marie De Jaeger, Pennestraat. 14. Henriette Devinck, Boesinghestraat. 15. Juliette Devinck, Boesinghestraat. 16. Cecile Devos, Boterstraat. 17. Georgette Garreyn, Dixmudestraat. 18. Diana Kinoo, Kalfvaart. 19. Maria Milieville, Elverdinghestraat. 20. Marie-José Mortier, Cartonstraat. 21. Andrea Murphy, Neermarkt. 22. Irène Santy, Bruggesteenweg. 23. Irène Sesztak, Rijselstraat. 24. Yvonne Talpe, Deken De Brouwerstraat. 25. Ernestine Trachet, Dixmudesteenweg. 26. Germaine Titeca, Yperhoekje. 27. Madeleine Verschoore, Mondstraat. 28. Yvonne Wallaert, Pennestraat. 29. Solange Werrebrouck, Hondstraat.

Tuinklokke (1930-1940) | 1932 | | pagina 1