DE TUINKLOKKE
PAROCHIEBLAD VAN IEPER
1932
zondag 22 mei
Dierbare Ouders
Plechtige Communie
DERDE JAARGANG
NUMMER 4
DE 1U1NKLCKKE
inzonderheid van Sint-Maartens
ADMINISTRATIE
verschijnt
tienmaal jaar*
Cartonstraat, 6
Postcheck 279.230
Uw priesters hebben hun beste gedaan om uw
kindets voor te bereiden tot den schoonsten dag hunner
jeugd. Ongetwijfeld zullen zij U, op den dag hunner
plechtige communie, hun dankbaarheid en liefde betuigen
met veel voor U te bidden. Zij zullen gelukkig zijn en
gij ook.
Hoe jammer moest dit geluk verstoord worden door
het vooruitzicht dat die brave kinders zouden ondeugend
worden en u verdriet aandoen.
Wilt gij dit onheil van u afkeeren, beste ouders, werkt
dan nog mede met uwe priesters om die kinderen in eere
en deugd te bewaren.
Zend ze minstens alle maande naar de Algemeene
H. Communie. Laat ze dagelijks de H. Mis bijwonen en
belet hen niet dikwijls, ja dagelijks, ter H. Tafel te na
deren.
Zend ze zoo Rij zelf er niet voor kunt zorgen, 's Zon
dags naar de Patronage, waar ze veilig hun avonden zul
len overbrengen en reine vreugde genieten.
De groote blijde dag is eindelijk aangebroken.
Op Zondag 22 Mei zullen 26 brave jonRens en 29
vlijtige meisjes hun Plechtige Communie doen in
St-Maartenskerk, onder de H. Mis van 7 u.
En *8 namiddags te 4 u., zullen zij, met hart en ziel,
de beloften vernieuwen van hun H. Doopsel, en zich
toewijden aan onze Hemelmoeder, de H. Maagd Maria.
Roerende ceremonie die prente slaat, als een eed
van getrouwheid.
Hier volgt de volledige lijst der Plechtige Communi
canten, in orde van den abc.
Onze jongens
1Robert Baelen, Kaai.
2. Albert Beele, oude Veurnestraat.
3. Albert Decommer, Kalfvaart.
4. Jerome Decrock, Lange Meersch.
5. André Defoort, Deken De Brouwerstraat.
6. André Dthollander, Kalfvaart.
7. Emiel Devers, Bruggesteenweg.
8. Alfred Dumon, Elverdinghestraat.
9. John Durkan, Dixmudestraat.
10. Maurice Ferrand, Heere Janstraat.
1 1. Achiel Lagae, Dixmudestiaat,
12. Cyriel Lagae, id.
13. Emiel Milieville, Elverdinghestraat.
14. Francis Murphy, Neermarkt.
1 5. André Tant, Rijselstraat.
16. Jerome Tant, id.
17. Lucien Tyteca, Veurnesteenweg.
18. Robert Vandenbriele, Vischmarkt.
19. Marcel Vandenplassche, Bruggesteenweg.
20. August Vanneste, Dehaernestraat.
21. Constant Vanpuyvelde, Kaaistraat.
22. Frans Vanpuyvelde, id.
23. Albert Vanspranghe, Suimontstraat.
24. Germain Van Wonterghem, Boterstraat.
25. Roger Waterbley, Boomgaardstraat.
26. Freddy Werrebrouck, Hondstraat.
Onze meisjes
1Simone Amandels, Veurnesteenweg.
2. Jeanne Bonnet, Rijselstraat.
3. Anne-Marie Bossaert, Rijselstraat.
4. Maria Bouckaert, Veemarkt.
5. Andrea Charlton, Poelcapelle.
6. Dorothy Charlton, Poelcapelle.
7. Georgette Cnockaert, Dixmudestraat.
8. Jacqueline Cnockaert, Dixmudestraat.
9. Cecile Cocle, Boterstraat.
10. Julia Couture, Kaai Oost.
1 1Lucienne Davis, Boterstraat.
12. Marie- Antoinette Dehaeck, Rijselstraat.
13. Marie De Jaeger, Pennestraat.
14. Henriette Devinck, Boesinghestraat.
15. Juliette Devinck, Boesinghestraat.
16. Cecile Devos, Boterstraat.
17. Georgette Garreyn, Dixmudestraat.
18. Diana Kinoo, Kalfvaart.
19. Maria Milieville, Elverdinghestraat.
20. Marie-José Mortier, Cartonstraat.
21. Andrea Murphy, Neermarkt.
22. Irène Santy, Bruggesteenweg.
23. Irène Sesztak, Rijselstraat.
24. Yvonne Talpe, Deken De Brouwerstraat.
25. Ernestine Trachet, Dixmudesteenweg.
26. Germaine Titeca, Yperhoekje.
27. Madeleine Verschoore, Mondstraat.
28. Yvonne Wallaert, Pennestraat.
29. Solange Werrebrouck, Hondstraat.