Goddelijke Diensten Zielmissen Zondags ZONDAGS de H.H. Missen te 6 u., 7 u.,8 1/2 u., 10 u.^Hoogmis) en te 11 1 /2 u.Vespers en Lof te 3 u. In de week- de HH. Mbsen te 6 u., 6 1/2 u., 7 u., en kw. *óór 8 u. Het dagelijks Lof thans te 6 1/2 u. en vanaf I Juni te 8 u. Mei ZONDAG 22. Feestdag der HDrievuldigheid. Te 7 u. H. Mis met zang en luisterrijke ceremonie der Plechtige Communie. Generale Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 11 1/2 u. zielmis voor Heer en Vrouw Arthur Messiaen- Depuydt. Bruggesteenweg. 's Namiddags te 4u., Sol. Vespers, plechtige Ver nieuwing der Doopbeloften en opdracht aan O.L. Vrouw daarna «Te Deum Maandag 23. Te 7 u., H. Mis van Dankzegging voor onze Plechtige Communicanten. In St-Niklaas- kerk wordt het feest gevierd van de Goddelijke Voorzie nigheid. Donderdag 26, HSacramentsdag. Generale Abso lutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., H. Mis met zang en Eerste H. Communie der lieve Kleintjes van de St-Michielsschool en van de Stadsmeisjesschool {Rijselstraat). Te 9 u., Hoogmis. 's Avonds te kwart over 6 u., Sol. Vespers en Lof. ZONDAG 29, Plechtigheid van H. Sacramentsdag. Onder de H. Mis van 6 en 7 u., algemeene H. Com munie voor den H. Hartebond der christene Vrouwen en jonge Dochters.Hoogmis te 9 u.Te lOu. Plech tige Processie ter eere van het Allerheiligste Sacrament. Te II 1/2 u., zielmis voor den H. Maurice Dumortier Yperhoekje. 's Namiddags vergadering der Congregatie. Maandag 30. 's Avonds te 5 u., vertrekt uit St- Niklaaskerk de jaarlijksche Bedevaart der congregaties van leper naar de kerk der E.E.P.P. Capucienen alwaar O.L. Vrouw Middelares aller genaden bijzonder vereerd wordt. Lof en sermoen. Dinsdag 31Gedurige Aanbidding in de kerk der E.E. P.P. Capucienen. Juni Donderdag 2. 's Avonds, te 6 1/2 u., grootsche Bloemenhulde aan het H. Hart van Jezus, vanwege de schoolkinderen. Vrijdag 3, Feest van het HHart van Jezus. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., H. Mis met zang en alg. H. Communie, Akte van Toewij ding en zegen met het Allerheiligste.De huizen bevlag gen a.u.b., Christus Koning ter eere!Te 9u. Plechtige Hoogmis voor het werk der H. Kindsheid met toespraak door Eerw. Pater Hoornaert. 's Avonds, te 8 u.. Plechtig Lof met sermoen door den E.H. De Busschere, -bestuurder van de H. Familie. Zaterdag 4. Gedurige aanbidding in St-Niklaaskerk. ZONDAG 5. Te 7 u. H. Mis en algemeene H. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te II 1/2 u., zielmis voor Vr. Jonck- heere-BouIanger, Elverdinghestraat. Dinsdag 7. Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. ZONDAG 12. Te 7 u.. H. Mis en alg. H. Com munie voor de Congreganisten. Te 8 1/2 u. Sol. ziel mis voor Mr Camiile Vandenberghe en zoon Georges, Stoffelstraat. Te I I 1/2 u., zielmis voor Vr.Vande- voorde-Uemarez, Boterstraat. 's Namiddags is er ver gadering der Congregatie. ZONDAG 19. Te 7 u., H. Mis en algemeene Communie voor de Plechtige Communicanten van 1931 en 1932 alsook voor de kinderen van de groote en kleine leering. Te I I 1/2 u. jaargmis voor Juffr. Maria Devos. Lombaardstraat 's Namiddags Processie ingericht door de E.E.P.P. Carmelieten, ter eere van het Kindeke Jesus van Praag. ZONDAG 26. Onder de H. Mis van 6 en 7 u.r algemeene Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Woensdag 29, Feestdag van de HH. Apostelen Petrus^ en Paulus. Gen. Absolutie voor de Derde-Orde lingen. In Sint-Pieterskerk is er Gedurige Aanbidding. Donderdag 30. 's Avonds te 7 1/2 u., godvruchtige oefening van het Heilig Uur Juli Vrijdag ITe 7 u., Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus en Akte van Toewijding. 's Avonds te 8 u. Plechtig Lof met akte van Eereboet en kort sermoen. Zaterdag 2. Feestdag van Onze Lieve Vrouw Be zoeking- Gen. Absolutie voorde Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis met zang en algemeene Communie voor de Congreganisten. ZONDAG 3. 's Namiddags, te 4 u., parochiale processie op St-Pieters. In St-Pieters te 8 112 u. 22 Mei, gez. Mis voor Joseph Ossieur. 24 Mei, te 1 I u. jaargetijde v. de familie Vande- wijnckel en Juff. Worme. 5 Juni, zielmis v. Aug. Claes, huisvrouw en zoon. 12, Juni, gez. Mis v. Emiel Pattijn. In Sint-Jacobs, te 8 1/2 u. 22 Mei, voor Emile Bekaert weduwnaar Mahieu. 29 Mei, v. Vr Philippe-Vermeersch en dochter Bertha. 5 Juni, te 7 1/2 u. v. Henri Vanbeselaere. te 8 1 /2 u. v. Elie Vandermeersch. 12 Juni, te 7 1/2 u. v. Gustave Vyncke en zoon Jules, te 8 1/2 u. v. Emile Bekaert en huisvrouw. 19 Juni, v. Jules Provoost echtgenoot Gesquiere. 26 Juni, v. Henri Lauwers en huisvrouw. In Sint-Niklaas, te 8 u. 12 Juni, voor Vr. wed. Ryckaert. 19 Juni, v. Mr Gaston Lebbe. 26 Juni, v. Mr Jules VanEenaeme. Drukk. P. Boudry-Temperman, Meenenstraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1932 | | pagina 4