Qoddelijke» Diensten Uit onze kerkregisters Juli ZONDAG 3.Te 7 u., H.Mismet alg. H.Commu nie voor den H. Haitebond der mannen en jongelingen. Te I 1 1/2 u. zielmis voor Vr. Jonckheere- Boulanger. Te 4 u. parochiale Processie op St-Pieters. Hetdagelijksch Lof te7u., üanaf I Augustus te 6 112u. Dinsdag 5. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Ar- mand en Roger Persyn. Donderdag 7.Kw. vóór 8 u., van wege de kerkfa briek van St-Maariens, sol. zielmis voor Juffr. Alice Vandenpeereboom. ZONDAG 10.Onder de H. Mis van 7 u., alg. H. Communie voor de Congreganisten.Te II 1/2 zielmis voor den Heer Isidoor Kerrinckx. Te 4 u. parochiale Processie op St-Niklaas. Dinsdag 12. Te 7 u., - met de plechtigheid van 10 u. - sol. Huwelijksmis voor den Heer Walter Van- haute en Juf. Martha Claeys, Boterstraat. Vrijdag 15. Verjaardag van de plechtige Conse cratie onzer kerk: te 7 u., sol. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn der parochianen. ZONDAG 17—Te 7 u., H. Mis en alg. H. Com munie voor de plechtige Communicanten van 1931 en 1932, alsook vcor de kinderen der groote en kleine leering. Te 1 1 1/2 u. sol Mis gezongen door het Vrouwelijk Jeugdveibond voor Katholieke Actie, van't gewest leper. Te 4 u. 's namiddags plechtig Lof, uitgevoerd door dezelfde jonge dochters. Maandag 18.Te 7 u. H. Mis ter eere van den H. Vincentius, van wege 't werk der Damen v. Barmhartigheid. Dinsdag 19. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Vandaag is er gedurige aanbidding in de kapel van Sl-Vincentiuscol!ege. Donderdag 21Te 1 I 1/2 u. plechtige «Te Deum ter gelegenheid van den Nationalen Feestdag. Vandaag is er gedurige aanbidding in de kapel der Eerw. Zusters Lamotte, Rijselstraat ZONDAG 24. Te II 1/2 u., zielmis voor Heer en Vrouw J.-B. Huyghebaert-Valcke, Janseniusstraat. 's Namiddags, vergadering der Congregatie. Maandag 25. Vandaag is er gedurige aanbidding in St-Jacobskerk. Dinsdag 26. Te 9 u. H. Mis ter eere van de H. Moeder Anna, vanwege 't werk der christene Moeders, met gelegenheidstoespraak. ZONDAG 31. Te 7 u. H. Mis en alg. H. Com munie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters.Vergadering der Congregatie. Augustus Maandag I. Dezen namiddag en Dinsdag heel den dag, aflaat van Portiuncula te verdienen onder de gewone voorwaarden, telkermale men de St-Maartens- kerk bezoekt en daar bidt volgens de intenliën van Z. Heiligheid den Paus 6 maal Onze Vader, Wees Ge groet en Glorie zij den Vader...». Dinsdag 2. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Ar mand en Roger Persyn. Te 10 1/2 u., plechtige Eere-Mis van E.H.Jos. Versailles, Lange Thouroutstr. Donderdag 4. Te 1 I u.. sol. Huwelijksmis voor den Heer Dr Paul Larmuseau (Kemmel) en Jufvr. Leona» Speybrouck, Mondstraat. 's Avonds, te 6 1/2 u.^ plechtig Lof, akte van Eereboet en kort sermoen. Vrijdag 5.De gewone oefeningen van den eerstem'- Vrijdag der maand, ter eere van het H. Hart van Jesus. ZONDAG 7. Plechtigheid van O. L. V. van- Thuync, Patrones der stad leper. Te 7 u., H. Mi»-- en alg. H. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te 9 u., Plecht'ge Hoogmis. Te 10 u., leper's Processie ter eere van O. L. V.- van Thuyne. Door het doopsel herboren* 31 Mei, Christiana Dequecker, d. v. Gerard en Maria« Benouwt, Rijselstraat. 13 Juni, Etienne Lefever, z. v. Andié en Maria» Monteyne, Dixmudesteenweg. 25 Juni, Fernand Metsers z. v. Arthur en Magdaleta' Ampen, Mondstraat. 26 Juni, Odette Castelein d.v. Maurice en Marguerite' Becquart, Slachthuisstraat. 26 Juni, Godelieve Cocle, d.v. Mturice en Maria< Nevejars, Boterstraat. Door het huwelijk verbonden' 4 Juni, Arthur Eurggraeve (St-Jacobs) en Yvonne Rouserez, Groote Markt. 11 Juri, Lou's Deblaere ^Vbmertinghe) en Yvorne Schoonheere, Pennestraat. 15 Juni Remi Ad; m (Vlamertinghe) en Julia Geeraerd, V eurnesteenweg. 18 Juni, Gerard Rouserez (Vlameilinghe) en Rachel Desmedt, Dixmudestraat. 22 Juni, Fmile De Wasch (Brugge) en Suzrnna Van Damme, Bocmgaardstraat. 25 Juni, Arthur Debuigce (St-Jacobs) en Martha Coene, Bruggesteenweg. 28 Juni, Omer Vander Ghirste (Kortrijk) en Louise Donck, Oude Houtmarktstraat. In den Heer ontslapen 13 Mei, Maria Allaer (1861) Bcesinghestraat. 3 1 Mei Sophie Ferrand 1873) Veemarkt. 12 Juni, Florence Legrand (1843), wed. van Henri Versaevel en Alph. Pauwels. Lange Meerschstraat. 20 Juni, Maria Desramault 1862) Dixmudesteenweg. 23 Juni, Godelieve Thorrez (1913), Groote markt. Op 22 Juni is godvruchtig overleden te Brugge da Weledele Mej. Alice Vandenpeereboom, geboren te leper in 1846. Aan hare vrijgevigheid heeft St-Maar- tenskerk twee kunstbeelden te danken profeten die den middenbeuk versieren. Van wege de kerkfabriek van St-Maartens zal een Sol. zielmis voor onze betreurde weldoenster opgedragen wordeD.cp Donderdag 7 Juli, kw. vóór 8 u. Drukk. P. Boudry-Temperman, Meenenstraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1932 | | pagina 4