Goddelijke Diensten Zielmissen Zondags October ZONDAG 23. Algemeene Missiezondag gebed en actie voor de Voortplanting des Geloofs Na Vespers en Lof, vergadering der Congregatie. Maandag 24. Te 5 1/2 u. plechtig Lof, met Lief- dadigheiit-seimoen cloor L. P. Laureys, Jesuiet, ten voordeelc van het werk der Damen van Barmhartigheid. ZONDAG 30, Feest van Christus Koning. Alg. Communie onder de H. Mis van 6 en van 7 u., voor den H. Ha tebond der christene Vrouwen en jonge Dochters. Te 10 u. plechtige Hoogmis, met gelegen heidstoespraak door E. H. Verhaeghe, Principaal van het College te leper. Maandag 31Vigilie (of vooravond) van Aller heiligen geboden Vasten en V leeschderving. Biecht- geleget beid vanaf 4 u. en heel den avond. November Dinsdag IHoogdag van Allerheiligen. Volle aflaat en Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Al de Goddelijke Diensten gelijk 'sZondags. 7e 7u. Ziel mis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. *s Namiddags, te 3 u. Sol. Vespers en Lof. 's A- vonds te 5 u. plechtig C fficie der overledenen. Van heden middag af tot middernacht van Allerzielen hunnen al de geloovigen onder de gewone voorwaarden brj ieder Kerkbezoek, een vollen aflaat verdienen, gelijk aan den aflaat van Portiuncula uitsluitend toe passelijk aan de zieltjes van 't Vagevuur. Woei.sdag 2, Allerzielendag. Vandaag mogen al de piasters drie H.H. Missen lezen. Kw. vóór 9 u. worden de Lauden der overledenen gezongen. Te 9u. Sol. dienst voor onze afgestorvene parochianen. Aan de offerande worden gedachtenissen uitgedeeld, vermeldende al de parochianen die overleden zijn sedert Allerheiligen 1931. 's Namiddags, te 5 u. Plechtig Lof en daarna Sol. Kruisweg ter intentie van de Zieltjes van 't Vagevuur. Donderdag 3, Sint-Hubertusdag, Kw. vóór 7 u. wordt het brood plechtig gewijd, ter eere van den H. Hubertus. Te 7 u. Jaargetijde voor de overledene priesters en weldoeners van kerk en Bisdom. Avonds te 6 1/2 u. wordt de oefening van het Heilig Uur gehouden door E. Pater Van den Bran den S. J. Vrijdag 4. Eerste Vrijdag der Maand. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus. 'a Avonds te 6 1 2u. Plechtig Lof en Sol. Kru sweg. ZONDAG 6. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Maandag 7. Te 7 u. Zielmis voor de afgestorven leden en weldoeners van het werk der Damen van Barmhartigheid. Dinsdag 8. Vandaag is er Gedur-ge aanbidding in de Kapel der Zusters van de H. Fam lie (de Steurstraat). Op Dinsdag 8 en Woensdag 9, is er Generale Berech ting voorde zieken en krankender parochie. Men gelieve een der Heeren Geestelijken te verwittigen. Woensdag 9. Te 7 u., Zielmis voor de afgestorven leden van de Congregatie der Damen. Dmkk. P. Boudry-Ttmperman, Meaaeaatraat, leper Vrijdag II. Feestdag van St-Maarten, patroon onzer kerk en parochie. 7 e 7 u. Hoogmis ter eere van St-Maarter.s. Te 10 u. Sol. Dienst voor onze gesneu velde Soldaten, van wege den invaliedenbond. Kw. vóór 5 u.. Sol. Vespers en te 5 u. Plechtig Lof. Zaterdag 12. In de kapel der «Zwarte Zusters Rijselstraat, H. Mis te 6 u., en hoogmis te 9 u. en plechtig Lof te 5 u., ter gelegenheid van bt. Livinus'dag. ZONDAG 13. Te 7 u. H. Mis en A'g. Communie voor de Congreganisten. 's Namiddags vergadering der Congregatie. Zaterdag 19. Feestdag van de H. ELsabethGen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 10 u. sol. huwelijksmis voor Mr Lucien Bostyn en Juffr. Héiène Claeys Rijselstraat. In Sint-Maar tens, te 11 I /2 u. 23 Oct., voor Vr. Wed. Th. Roose, Slachthuisstr. 30 Oct., v. Petrus Van Lerbeirghe, Dixmudesteenw. I Nov., v. Kamiel Versteele, Veurnesteenw. 6 Nov. ,v. Vr. Jonckheere-Boulanger, Elverdingheatr. 13 Nov., te 8 1/2 u. Sol. zielmis v. Vr. Wed. Vier- straete-BatailleTe II 1/2 u. Jaargetijde v. Vr. Wec- kes8er, Dixmudestr. In Sint-Pieters, te 8 1/2 u. Op Allerheiligen, gez. mis voor Aimé Ronse en zonen. 6 Nov., v. Charles Bertier en huisvrouw. 13 Nov., gez. mis ter eere der vier Gekroonden, pa troon der bouwwerklieden. In Sint-Jacobs. 23 Oct., te 7 1/2 u. voor M.-Th. Debacker huisvr. Louwagie. 8 1/2 u. v. Celine Derycke huiavr. Nuytten en v. Prosper Nuytten. 30 Oct., te 8 1/2 u. v. Heer en Vr. Oscar Ache-Casier. Allerheiligen, te 7 1/2 u., v. Désiré Wyffels. 8 1/2 u. v. Familie Vanhulle-Pattyn. 6 Nov., te 8 1/2 u. v. Emiel Bekaert en huisvr. 13 Nov., te 7 1/2 u. v. Alois Verfaille, huisvr. en dochter Maria. In Sint-Nicolaas. 23 Oct.. te 8 u. v. Mr Charles Swingedouw, Veur- nesteenweg. 9 u. v. Mr. Antoniue Maes, Dit kebuschsteenw. 30 Oct., te 8 u. v. Mevr. Decruynaere-Vanderghote, Capronstr. 9 u. v. Mr. Wageman8, Statiestr. Allerheiligen I Nov., te 8 u. v. Mr. Emiel Ferrant, Tempelstr. t 9 u. v. Mr. Jean Gounaert, Colaertpl. 10 u. v. de familie Dehaene-Latou. Allerzielen 2 Nov., te 8u. v. Mr. Alfred VanWinsen. 6 Nov., te 8 u. v. Mr. Delobel, Maloulaan. 9 u. v. Mr. Julea Den Exter, de Stueratr. 13 Nov., te 9 u. v. Mr en Mevr. Petrus Leupe en Dochter. 20 Nov., te 8 u. v. Charles Swingedouw.

Tuinklokke (1930-1940) | 1932 | | pagina 4