Goddelijke Diensten Zielmissen Zondags December ZONDAG 25, Hoogfeest van Kerstdag. Gen. Absolutie aan de Derde-Ordelingsn. Er worden drie Sol. Missen gezongen (voorafgegaan, kw. vóór 12 u., door de indrukwekkende plechtigheid van 't aanbrengen van het Kindeke Jesus in de Kribbe); te middernacht de Kerstmis te 7 u. de Herdeismis te 10 u. de plech tige Hoogmis. Gelezen Missen t« 6 u. en 6 l/2u. te 7 1/2 u., 8 u., 8 1 /2 u., 9 u. en 11 1 /2 u. Tijdens de Nachtmis en de Hoogmis zal de driestem mige mis van Cesar Franck uitgevoerd worden door het gemengd koor van St-Maartens, met begeleiding van'orgel en volledig orkest onder leiding van den Heer Maur. Baert, Kapelmeester. *8 Namiddags, te 3 u. Sol. Vespers en Lof, met Ser moen door E. H. Declercq, leeraar aan het St-Vincen- tiuscollege uitvoering van een paar mooie kunstliederen. Daarna vergadering der Congregatie. Maandag 26, tweede Kerstdag. Te 9 u. sol. zielmis voor Vr. Eliza Vander Ghote-Roose, Dixmudestr. Kw. vóór 5u. Sol. Vespers en te 5 u. plechtig Lof. Dinsdag 27 en Woensdag 28, wordt O. L. Heer thuis gedragen naar de zieken en kranken der parochie. Januari ZONDAG I, Nieuwjaardag. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Dinsdag 3. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Ar- mand en Roger Persyn. Woensdag 4. Te 9 l/2u. Sal. Jaargetijde voor Vr. Jonckheere-Boulanger, Elverdinghestrhat. Donderdag 5. 's Avonds, te 6 1/2 u., «Heilig Uur in de Sacrakapel meditatie, gezangen en gebeden om den zegen van het H. Hart van Jesus over het jaar 1933 te bekomen. Vrijdag 6, Driekoningendag en eerste Vrijdag der maand. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen Te 9 u. Hoogmis Sol. Jaargetijde voor Juff. De Bruyne (fundatie).Kw. vóór 5 u. Sol. Vespers en Lof. ZONDAG 8, Feestdag Van de H. Familie. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregatie. ZONDAG 15. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voorde plechtige Communicanten van 1931 en 1932, alsook voor de kinderen van de groote en kleine leering. Internationale Bidweek Van 18 Januari, feestdag van St-Petrus'Stoel te Rome, tot 25 Januari, feestdag der Bekeering van den H. Paulus, wordt de Internationale Bidweek gehouden, om van God af te smeekeneenheid van geloof onder al de christenen. ZONDAG 22. Kw. vóór 4u., vergadering der Congregatie. Zaterdag 28. Te 7 u. Spk Mis, opgedragen voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochianen, door den Z. E. H. Deken, naar aanleiding van zijn patroonfeest. ZONDAG 29, Onder de H. Mis van 6 en 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der vrouwen en jonge dochters, Februari Donderdag 2, O.L. Vrouw Lichtmis. Gen. Abso lutie voor de Derde-Ordelinp.en. Te 7 u. H. Mis voor de Congreganisten. Kw. vóór 9 u. plechtige Keeiswijdiug en Processie. fe 9 u. Hoogmis. Te 6 1/2 u. Sol. Vespers en Heilig Uur in de Sacrakapel. Vijdag 3. Oefeningen van den eersten Vrijdag der maand, ter eere van het H. Hart van Jesus. Te 6 1/2 u. plechtig Lof en Sermoen. In St-Maartens, te II /2 u. 25 Dec., voor Vr. Febronia Pinte-Dedulle, Hondstr. 1 Jan., Te 8 1/2 u. gez. Mis voor Vr. Vandeputte- Vermeersch, Bruggesteenweg. te 11 1/2 u. v. Vr. Debus8chere-De Braban der, Dixmudestraat. 8 Jan., v. Vr. Sylvie Gruwez-Loonis en Vr. Irma Gruwez-Salomé, Boterstraat. 15 Jan., v. den Heer August Talon, Surmontstraat. 22 Jan., v. den Heer Louis Delaere (Dixmudestraat} en zoon Arthur, gesneuveld op het eereveld. In St-Pieters, te 8 1/2 u. 25 Dec., gez. Mis voor Georges Packet. te 10 u. Hoogmis voor Cesar en Silvère Rambour. 26 Dec., te 9 u. Hoogmis voor Arthur Cremer. 8 Jan., gez. Mis voor Henri Bailleul en zoon. 15 Jan., gez. Mis voor Georges Bollengier. 29 Jan., gez. Mis voor Isidore Pottel en huisvrouw. In St-Jacobskerk- 1 Jan., te 8 1/2 u. voor Georges Wallaert-Warlop. 8 Jan., te 7 1/2 u. voor Omer Verhindt en huisvr. Forrest- V erhi ndt. te 8 1/2 u. voor Wed. Desodt-Soenen. 15 Jan., te 7 1/2 u. voor Rachel Vandermeersch. te 8 1/2 u. voor Gerard Duflou. 22 Jan.. te 7 1/2 u. voor Leopold Acke. te 8 1/2 u. voor Virginie Hoornaert-Nuytten. 29 Jan., te 8 1/2 u. v. Achille Debever en huisvr. In St-Nicolaaskerk- 25 Dec., te 8 u. voor Marcelline Lebon, echtg. van Honoré Maes, Waterkasteelstraat. te 9 u. voor Wed. Pauwels Kruisstiaat). 8 Jan., te 8 u. voor M' Jules Van Eenaeme van wege den Katholieken Kring, Poperinghesteenweg. te 9 u. v. M'Ch. Swingedouw, Veurnesteenweg. I 5 Jan., te 8 u. voor Mr Ch. Swingedouw, van wege den KathoIieken'Kring. Veurnesteenweg, te 9 u., v. Mevr. M. L. Hugebaert, echtg. van René Decadt, Kruisstraat. 22 Jan.te 8 u. v, M' Arthur Coene, Maloulaan. Drukk. P. Boudry-Temperman, Meeiienatraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1932 | | pagina 4