Goddelijke Diensten Zielmissen Zondags Maart ZONDAG 12, tweede Zondag van de Vasten. Te 7 u. H. Mis en algemeene Communie voor de Con- greganisten. Na Vespers en Lof, oefeningen der Congregatie. Maandag 13. Te 7 u. Sol. Jaargetijde voor den H. Napoleon Meerseman (fundatie). ZONDAG 19, 3de Zondag van de Vasten.Onder ■de H. Mis van 7 u. algemeene Communie voor de plechtige Communiecanten van 1931 en 1932, alsook voor de kinderen der groote en kleine leering. Maandag 20, feestdag van den H. Jozef. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. Sol. Mis (offerblok) en 's avonds te 6 u. plechtig Lof. Dinsdag 21bij de Zusters van Liefde van den H. Jozef (Meenschen steenweg) is er Gedurige Aanbidding. Zaterdag 25, feestdag van O. L. V. Boodschap. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. 7e 9 u. Hoogmis waarna Sol. Vespers. ZONDAG 26, 4de Zondag van de Vasten (Half- Vasten). Onder de H. Mis van 6 u. en 7 u, algemeene Communie voor denH. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Maandag 27, van heden af, het dagelijksch Lof te 7 u. April ZONDAG 2, Passiezondag. Te 7 u. H. Mis en algemeene Communie voor den H. Hartebond der man nen en jongelingen. Maandag 3, Dinsdag 4 en Woensdag 5, als voor bereiding tot het vervullen van den Paaschplicht te 7 u., plechtig Lof met Sermoen door E. H. Verhaeghe principaal van 't College. Dinsdag 4. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Ar- mand en Roger Persyn. Dinsdag 4 en Woensdag 5, wordt O. L. H. thuis ge dragen naar de zieken en kranken der parochie, ter vervulling van den Paaschplicht. Donderdag 6, geen Heilig Uur vandaag, maar wel op Witten-Donderdag om 8 u. Vrijdag 7, feestdag van O. L. V. der zeven Weeën en eerste Vrijdag der maand. Onder de Sol. Mis van 7 u., Paaschcommuoie voor de kinderen van de St Mi- chielsschool en van de Stadsmeisjesschool der Rijselstr. Te 7 u. plechtig Lof en Kruisweg. Zaterdag 8. Kw. vóór 8 u., zielmis voor den H. Rosier Bomert. Zaterdag 8, alsook op Woensdag 12 en Paaschaüond 15, biechtgelegenheid van af 4 u. tot 's avonds 8 u. ZONDAG 9, Palmzondag. Te 7 u. H. Mis en algemeene Communie voor de Corgreganisten. Voor de Palmplechtigheid, zie ons artikel op de eerste bladzijde. Aan de Derde-Ordelingen zal de Gen. Absolutie met vollen aflaat gegeven worden, op al de dagen der Goede Week van Palmzondag tot Paschen inbegrepen. Witte Donderdag 13. Te 7 u. Hoogmis met alge meene Communie men communiceere, bij voorkeur. aan de nutting der H. Mis. Te 3 u. ceremonie der voetwasschirg aan dertien arme lieden. Te 8 u. plechtige avonddienst met Heilig Uur Goede Vrijdag 14. Te 6 u. wordt de aanbidding van Witten Donderdag voortgezet. Te 7 u. het morgen officie a) een reeks lessen en gebeden b) de vereering van het H. Kruis c) mis der vooraf geconsacreerde offergaven. Te 3 u. plechtige kruisweg. Paaschaüond of Goede Zaterdag 15. Het officie (zie ons artikel op de tweede bladzijde) begint te 6 1 /2 u. De feestmis wordt gecelebreerd om 8 u. Aan de nut" ting zal de H. Communie uitgedeeld worden. Vanaf 8 1/2 u. kan men gewijd water bekomen. In St-Maartcnskerk, 12 Maart, te II I/2 u. voorden Heer Henri Declercq, Rijselstraat. 19 Maart, te 8 I /2 u. gez. Mis voor den Heer Camiel Larnou-Missiaen, Bruggesteenweg. te 1 1 1/2 u. voorVrouw Julie Vangheluwe-Versaevel en Vrouw Julia Delanoy-Vangheluwe, Elverdinghestraat. 26 Maart, te 8 1/2 u. gez. Mis voor Juf. Marie en Madeleine Leclercq, Oude Veurnestraat. te II 1/2 u. voor den Heer Albert Depuydt, Noordlaan. 2 April, te 8 1/2 u. gez. Mis voor den Heer Raymond Coffyn, Pennestraat. te I I 12 u. voor Vrouw Wed. Louis Dumortier. In St-Pieterskerk, te 8 1/2 a 12 Maart, zielmis voor Désiré Monnet-Catteeuw. 19 Maart, zielmis voor Anaïs Depuydt, huisvr. Pros. Verhaeghe. 26 Maart, gez. Mis voor Helena Coulombier. 2 April, zielmis voor Georgette Blomme. 9 April, zielmis voor Louise Louf, wed. van Nestor Grissou. In St-Nicolaaskerk- 12 Maart, te 8 u. voor Mr Arthur Coene Maloulaan. te 9 u. voor M' Jules Van Eenaeme Poperinghest. 19 Maart, te 8 u. voor Mevr. Decruyenaere, Caprorstr. te 9 u. voor Charles De fever zijne overledene echt- genoote en kinderen. Kruisstraat. 26 Maart, te 8 u.voor M1 Emeric Dehem, Dickebuschst. te 9 u. voor Joz. Bauwens en overledene familie. 2 April, te 9 u. voor M' Cyriel Boude in. In St-Jacobskerk 12 Maait, te 7 1/2 u, voor Rachel VandermeerscH. te 8 1/2 u. v. Charles Coene en moeder. 19 Maart, te 7 1/2 u. v. de ouders v. Gustave Dierick- Speybrouck. te 8 1 /2 u. v. Charles Temperman echtg. Heushehaert. 26 Maait, te 8 1/2 u. v. Alphonse Kerrinckx. 2 April, te 7 1/2 u. v. Leopold Vandamme. te 8 1/2 u. v. Mariha en Julia Everaert. 9 April, te 7 1/2 u. v. Madame We Gheerardyn. te 8 1/2 u. v. Julie Vereecke. Dtukk P. Boudry-Tempermao, Meenenstraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1933 | | pagina 4