Plechtige Communie Uit onze Kerkregisters 't Is plechtige Communie in de vier parochiale kerken van leper, op Zondag I 1 Juni. Een groote en heuglijke dag te wege, voor hen die 't aangaat. Onze lieve kinderen, door twee jaren leering» voor bereid, geven zich op dien dag, met al de edelmoedig heid van hun kinderhart, aan den goddelijken Kinder vriend plechtig hernieuwen zij de beloften van christene getrouwheid welke peter en meter in hun naam gedaan hebben bij hun H. Doopsel. Dien dag is 't feest en vreugde in den huiskring. Vaders en moeders, wilt gij aan uw kind een hartelijk genoegen doen? Uw kind zai 't misschien niet zeggen, maar toch diep gevoelen: gaat op dien dag, alle twee, met uw kind mee naar de kerk; nadert, gij ook, tot de H. Tafel, en draagt uwe Mis en H. Communie op voor het welzijn van uw kind Dit jaar zijn er, op St-Maartens, 68 Eere-Communi- canten 22 jongens en 46 meisjes. Hieronder vindt gij hun namen, in orde van abc. Onze jongens 1. Camiel Beens, Paddevijverstraat. 2. Jules Bonte, Bruggesteenweg. 3. Maurice Busschaeit, Boterstraat. 4. Jacques Comeyne, Korte Thouroutstraat. 5. Gaston Debeer, Rijselslraat. 6. Fernand Dekoker, Vandenpeereboomplaats. 7. Marcel Descheemaker, Paddevijverstraat. 8. Albert Didier, Kaaistraat. 9. Roger Drolez, Bruggesteenweg. 10. Robert Geeraert, Veurnesteenweg. 1 1. Roger Giller, Veurnesteenweg. 12. Roger Hoflack, Groote Markt. 13. Georges Houart, Oude Houtmarktstraat. 14. André Kerrinckx, Bruggesteenweg. 15. Albert Kesteloot, Paddevijverstraat. 16. Fernand Merlevede, Slachthuisstraat. 17. Armand Nevejans, Veemarkt. 18. Georges Terryn, Kaai West. 19. Gaston Van de Castelle, De Haernestraat. 20. Jean Van de Pitte, Bruggesteenweg. 21. Daniel Verheye, Bruggesteenweg. 22. André Woussen, Lange Meerschstraat. Onze meisjes 1Madeleine Allemon, Veurnesteenweg. 2. Maria Biebuyck, Dixmudesteenweg. 3. Esther Bollingier, Lange Thouroutstraat. 4. Martha Busschaert, Boterstraat. 5. Jeanne Calus, Kaai West. 6. Lucienne Cambier, Korte Thouroutstraat. 7. Yvonne Cappelaere, Boesinghestraat. 8. Jeanne Cardinael, Rijselstraat. 9. Paula Clabau, Groote Markt. 10. Simone Debrabandere, Kalfvaart. I 1Simone Debeer, Rijselstraat. 12. Denise Dehaene, Hondstraat. 1 3. Chri8tiane Delhem Stoffelstraat. 14. Andrée De Meyer, Dixmudestraat. 15. Cécile Depuydt, Surmontstraat. 16. Simone Desegher, Rijselstraat. 17. Marie-Josephe Desmet, Groote Markt. 18. Leona Deven, Dixmudesteenweg. 19. Simone Duprez, Pennestraat. 20. Simone Everaet, Paddevijverstraat. 21. Rachel Gisquière, Nieuwe Wandeling. 22. Yvette Gisquière, Nieuwe Wandeling. 23. Aline Huberty, Rijselstraat. 24. Simone Huberty, Rijselstraat. 25. Simone Indervuyst, Lange Meersch. 26. Maria Keste'oot, Paddevijverstraat. 27. Simone Maertens, Rijselstraat. 28. Denise Merlevede, Slachthuisstraat. 29. Agnes Moerman, Pennestraat. 30. Marguerite Moerman, Bondueelstraat. 31. Marie-Madeleine Molein, Boterstraat. 32. Jeanne Peene, Minneplein. 33. Madeleine Pil, Lange Meersch. 34. Denise Poot, Oude Houtmarkt. 35. Marie-Antoinette Schoonheere, Pennestraat. 36. Hubertine Six, Paddevijverstraat, 37. Lucie Soestronck, Elverdinghestraat. 38. Irène Timperman, Groote Markt. 39. Lucienne Vandamme, Casselstraat. 40. Anne-Marie Van Eecke, Boterstraat. 41. Susette Vanhecke, Oude Houtmarkt. 42. Renée Van Marcke, Rijselstraat. 43. Rosa Vanneste. Dixmudesteenweg. 44. Agnès Vanoverbergh, Leet 45. Suzanne Ver Eist, Lange Meersch. 46. Elisabeth Veifaillie, Boterstraat. Door het doopsel herboren 19 April, Willem Sennesael, z. v. Daniel en Rachel Lepere, De Haernestraat27 April, Stephane De Vos. z. v. Gustaaf en Maria Cornells, Groote Markt; 30 April, Willy Baelen, z. v. Lucien en Genoveva Ver- Meersch. Pennestraat; 30 April, Georges Pottel, z. v. Leonard en Mathilde Vermeeisch, Kalfvaart; 30 April, Roger Dumont, z. v. Hilaire en Eliza Decoussemaecker. Pennestraat I Mei, Antoine Vandenabeele, z. v. Maurice en Marguerite Gantois, Boomgaardstraat 7 Mei, William Monkerhey, z.v. Leo en Maria Van Neste, Veemarkt 7 Mei, Roland Waterbley, z. v. Jules en Margareta Bostijn, Kalfvaart7 Mei, Hubert Meuleman, z. v. Oscar en Madeleine Philips, Kaaistraat, (geb. in Oostkamp) 14 Mei, Maria Vuylsteke, d. v. Karei en Simone Denoyelle, Veurnesteenweg. Door het huwelijk verbonden; 19 April, René Goes (Boesinghe) en Martha Markey, Dixmudestraat8 Mei, Omer-Jos. Allegaert (Roeselaere) en Godelieve Waerenborg, Rijselstraat. In den Heer ontslapen 5 Mei, Notaris Alfred Reynaert (1854), echtg. van Irma Lahousse, Korte Meerschstraat 15 Mei, Leon Jonckheere (1878), wed. v. Gabrielle Boulanger Elver dinghestraat. Is als een engelke ten hemel opgenomenden 23 April, Willy Vanrenterghem (3 Okt. 1931), zoontje van Arthur en Zulma Desmedt, Veurnesteenweg.

Tuinklokke (1930-1940) | 1933 | | pagina 2