Klndermïssie Goddelijke Diensten Zielmissen 's* Zondags» Onze dierbare schoolkinderende oudste althans krijgen ook hun Missie. Vóór de groote Missie. En buiten d. n lijd der klasuren. De Kiridermissie zal plaats hebben, van Dinsdag 17 tot Zaterdag 2 I October Voor de jongens, in St-Maartenskerk. Voor de meisjes, in St-Pietersker- Dagelijks worden twee onderrichtingen gehouden de eene, kw. over 8 u. de andere,'s avonds na 4 u. Algemeene H. Communie op Zaterdag 21 October. Van de Kind rmissie mogen wij, met Cods gratie, het beste verwachten voor de kinderen zelf en ook voor hun oudeis, die tot de groote H. Missie dringend uitgenoodigd worden. October ZONDAG 15.Onder de H. Mis van 7 u. alg. Communie voor de PI. Communicanten van 1932 en 1933, aisook v. de kinderen der groote en kleine leering. Maandag 16 Te 7 u. zielmis voor den Heer Geor ges Commeyne- Wijffels. Donderdag 19. Te 7 u. Zielm s voor den Heer Frans Vermeersch. ZONDAG 22. Algemeene Missiezondag, met omhaling voorde Voortplanting van 't Geloof Opening van de H. Zending in de stad leper. ZONDAG 29. Feestdag van Christus-Koning. Onder de H. Mis van 6 en 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der Chr. vrouwen en j. dochters. 's Namiddags, Missieoefening te 2 1/2 u. Dinsdag 31Gen. berechting voor de zieken en kranken der parochie. ^Daags voordien worden zij be zocht door de Paters Predikanten). November Woensdag IHoogdag Van Allerheiligen Volle aflaat en Gen. absolutie voorde Derde-Ordelingen. Goddelijke Diensten gelijk 's Zondags. De Hoogmis te 9 1/2 u. Van heden middag af tot middernacht van Allerzie len kunnen al de geloovigen onder de gewone voor waarden van Biecht en Communie bij ieder kerkbezoek, een vollen aflaat verdienen gelijk aan den aflaat van Portioncula uitsluitend toepasselijk aan de zieltjes van 't vagevuur. Vaa avond, om 6u., Plechtig Officie der Overleden. Donderdag 2. Allerzielendag Vandaag mogen al de pries'ers drie H. H. Missen lezen. Kwart vóór 9 u. worden de Lauden gezongen. Te 9 u Sol. Jaargetijde voor de overledenen der Pa rochie. Aan de offerande worden gedachtenissen uitge deeld, vi-rmeldetde al de parochianen die overleden zijn sedert Allerheiligen 1932 moge ieder huisgezin in de zen Dienst vertegenwoordigd zijn. 's Avonds te 6 1/2 u. wordt de rijkgezegende oefe ning van het Hei'ig Uur gehouden. Vrijdag 3.Sint Hubertusdag en eerste Vrijdag der maand. Kw.v. 7 u. plecht, zegening van het S. Hubertus- brood. Te 7 u.Sol. Mis tereere van het H. Hart van Jezus. *8 Avonds te 6 1/2 u. PJ. Lof en Kruiswegoefening. ZONDAG 5. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Maandag 6. Te 7 u. Jaargetijde voor de overle dene priesters en weldoeners van Kerk en Bisdom. Dinsdag 7. Te 7 u. zielmis voor dh. Armand en Roger Persyn. Woensdag 8. Gedurige Aanbidding in de kapel der Zusters van de H. Familie (de Steurstraat). Kw. vóór 8 u. zielmis voorden Heer Rosier Bomert. Zaterdag II. Feestdag van St Maarten, Patioon onzer kerk en parochie.Te 7 u. Hoogmis ter eere van St Maarten.Kw. vóór 8 u. zielmis v. Juffr. Henriette Van Batenburg. Te 10 u. Sol. Jaargetijde voor onze gesneuvelde soldaten, vanwege den Invaliedenbond. Kw vóór 5 u. Sol. Vespers en te 5 u. Plechtig Lof. ZONDAG 12. Onder al de H. Missen, predicatie door E P. De Pauw S.J. en omhaling ten voordeele van onzen parochiaan, den edelmoedigen Zendeling E. P. Marcel Defoort, die in Decembermaand «eitrelt naar de Lievensmissie vao Indië. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. 's Namid dags vergadering der Congregatie. In Si-Maartenskerk, te 11 1/2x1. 15 Oct., v. de Gezusters Dedulle en vr. Pinte-Dedulle, 22 Oct., te 8 I /2 u.v. dh. Hector Lammers, Biugsestw. Te II 1/2 u v. dh. Emiel 1 alon tn echtg. Felicie Rosseel, Slachihuisstr. 29 Oct., v. dh. Petrus Van Lerberghe-Delaere. I Nov., v. dh. Leon Jonckheere, Elverdingestr. 5 Nov., v. dh. Alfons Verfaillie. Boterstr. 12 Nov., v. de afgestorven leden van 't Christen Wer- kersverbond. In St-Pieterskerkte 8 1/2 u. 15 Oct., gez. Mis v. Helena Vanuxem. 22 Oct., gez. Mis v. Petrus Verslype en huisvrouw. 29 Oct., v. Arthur Cremer. 1 Nov., gez. Mis v. Aimé Ronse en zonen. 2 Nov., te 10 u. Jaargetijde v. Felicie Parret, huisvr. Legrand en zoon Emeric. 12 Nov., gez. Mis, de Vier Gekroonden ter eere. In St-Jacobskerk- 1 5 Oct., te 7 1/2 u. voor Leopold Acke. te 8 i/2 u. v. Henri Hoflack en huisvrouw. 22 Oct., te 8 1/2 u. v. Celine Derycke hvr. Nuytten rn voor Prosper Nuytten. 29 Oct te 8 1/2 u. v. JuLs Desodt en huisvrouw. 12 Nov., te 7 1/2 u. v. Emma Geldhof hvr. Callens. te 8 I/2 u. v. Madame Devos-Dewanckel. In St-Nicolaaskerk- 15 Oct., te 9 u.. v. M. Acbiel Verbeke van w.-gers de bedienden van den Yzerweg, Dickebuschsteenw. 22 Oct., te 9u., v. M. Aug. Harteel. Statiestr. 29 Oct., te 9u., v. M. Lidor Dewilde. van wege de Koninklijke hofbouw maatschappij, Timpelstr. Op Allerheiligen, te 8 u. v. M. Arthur Dedeurwaarder, Eigen Heerdstr. te 9 a. v. M. Jean Goussaert, Fiersstr. 5 Nov., te 9 u. v. Martha Coffijn, overl. te Kortrijk. 12 Nov., te 9 u. v. M. Petrus Leupe, zijne overledene Vrouw en Dochter, Dickebuschsteenw. Drukk. P. Boudry-Temperman, Meeoenstraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1933 | | pagina 4