Goddelijke Diensten IJit onze Kerkregisters Zielmissen 's 7ondags November ZONDAG 19. Gen. Absolutie voor de Derde- Ordelingen (feestdag van de H. Elisabeth). Onder de H. Mis van 7 u. alg. Communie voor de pl. Communie kanten van 1932 en 1933, alsook voor de kinderen der groote en kleine leering. Dinsdag 21Feestdag van O. L. Vrouw Presen tatie of opdracht. Gen. Absolutie voor de Derde- Ordelingen. Zaterdag 25. Feestdag van de H. Catharina. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. ZONDAG 26. Onder de H. Mis van 6 en 7 u. ■lg- Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Maandag 27. Te II 1/2 u., in St-Maartens, «Te Deum ter gelegenheid van 's Konings naamfeest. Te 6 1/2 u.. in St-Maartens, plechtig Lof, met liefda digheidssermoen door E. Pater Héruese, Jesuiet, ten ▼oordeels van het werk der Damrn van Barmhartigheid. Donderdag 30. 's Avonds, te 6 1/2 u. wordt de godvruchtige oefening van het Heilig Uur gehouden in St-Maartens (Sacrakapel). December Vrijdag IEerste Vrijdag der maand. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H Hart van Jezus, met alg. Communie. 's Avonds, te 6 1/2 u. plechtig Lof en Kruisweg. ZONDAG 3. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen Opening der plechtige Octaaf gevierd in St-Maartenskerk ter eere van de H. Barbara, patrones van den goeden dood (feestdag op 4 December). De sermoenen worden gepredikt door E. Pater Hub. Gelin, Redemptorist, de schikkingen der oefeningen vindt ge in de Tuinklokkc |*le blad. Dinsdag 5. Te 7 u., zielmis v. de H.H. Armand en Roger Persyn. Vrijdag 8. Feestdag van O. L. Vrouw Onbevlekt ontvangen. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelin- gen. Te 7 u. H. Mis met alg. Communie ter intentie van de Congreganisten. Kw. vóór 8 u. zielmis v. dh. Ro- sier-Bomert. Te 9 u. Sol. Jaargetijde v' Jw. De Bruyne fundatie ZONDAG 10. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie ▼oor de Congreganisten. *8 Namiddags, sluiting der Octaaf ter eere vsn de H. Barbara daarna vergadering der Congregatie. ZONDAG 17. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de plechtiee Communiekanten van 1932 en 1933, alsook voor de kinderen der groote en kleine leering. Dinsdag 19 en IVoensdag 20, wordt O. L. Heer thuis gedragen naar de zieken en kranken der parochie. Woensdag 20. Te 7 u. Sol. Gulden Mis of Mes sias' Mis ter eere van het Goddelijk Moederschap van Maria. Woensdag 20 alsook Vrijdag 22 en Zaterdag 23 zijn de Quatertemperdagen van den advent: geboden vasten en onthoudingsdagen. Vrijdag 22. Te 7 u. gezongen Daaldermis Door het doopsel herboren* 22 Oct., Gerarda Seynaeve, d. v. Prosper en Maria Dekeyser, Diksmudestr. 5 Nov., Willy Castelein z.v. Maurits en Margareta Becquart, Veurnestw.; 3 Nov., Suzanna Dochy, d.v. André en Lucie Vermast, Elver- dinghestr.; 6 Nov., Jacques Dequecker, z.v. Ge ard en Maria Benouwdt, Diksmudestr.; 17 Nov., Brigitte Bel- paire, d.v. Raymond en Florence Bédort, Dixmudestr. In den Heer ontslapen II Oct., Isidoor Dewilde (18941, wed. v. Martha Dewulf, Noordlaan 12 Oct., Rob. Declercq (1885), echtg. v. Maria Donche, Korte Meersch. 23 Oct., Amelie Vandenberghe (1854). echtg. v. Fmile Caenen, Surmontstraat; 1 Nov., Sidonie Staelens (1849), wed. v. Ernest Seys, Elverdingestr.13 Nov. Elisa Debuy- sere (1884) echtg. v. Arthur Boutens, Slachthuisstr. Op 31 Oct., werd aan de liefde van haar ouders ontrukt en ten hemel opgercmen: Alice Mion (3 Dec. 1928), kindje van Santé en Marie Mion, Pennestr. In St-Maartenskerk- 19 Nov., te 8 1/2 u. voor Henri Lewyllieen zijn doch ter Irma, Dixmudesteenweg. te II l/2u. v. Vr. Weckesser, Dixmudestr. 26 Nov., te 8 l/2u. v. H. Robert Declercq v. wege de gilde van O.L.V. van Thuyne te II 1/2 u. v. de Iepersche Muzikanten ge storven op het veld van eere, van wege Ypriana 3 Dec., te 8 1/2 u. v. Vr.Victorine Vandeputte-Ver- meersch, Bruggesteenw. te II I/2 u. v. Leon Jonckheere, Elverdinghestr. 10 Dec., te 8 1/2 u. v. H. Robert Declercq, van wege den Katholieken Kring. te I 1 1/2 u. v. de afgestorven leden van het Pompierskorps. 17 Dec., te 8 1/2 u. v. H. Alfons Verfaillie, Boterstr. te 1 I 1/2 u. v. de afgestorven leden van den Bakkersbond. In St-Pieterskerk. te 8 I j2 u. 19 Nov., v. Emile Versaevel. 26 Nov., v. Louis Logier-Windels en zoon. 3 Dec., v. Alphon8e Desramault. 10 Dec., v. Henri Hof en zoon. 17 Dec., grz.Mis v. Constant Waterblry en huisvrouw. In St-facobskerk, te 8 1/2 a. 19 Nov., voor Remi Lecleer. 10 Dec Mathilde Cartcn huisvr. Parez 17 Dec., zingende Jaarmis v. Polydore Deconinck. In St-Nicolaasktrk, te 9 u. 19 Nov v. Mr. Herri Willekens, Cepucienestr. 26 Nov., v. Mr. Alfred VanWinsen, Dickebuschstw. 3 Dec., v. Mr. Henri Willekens van wege de ver- eeniging der Kantonniers. 10Dec., v. Mvr. VanBecelaere VanElslande, Esplanade. 17 Dec., v. Eerweerden Heer Bras. Drnkk. P. Boadry-Temprrmaa. Meeienetn«t, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1933 | | pagina 4