Maand=intentïe Goddelijke Diensten Zielmissen 's Zondags Trouwe leden van den H. Hartebond kouden eraan, eiken morgen, kunnen dag met zijn wel en zijn wee op te dragen aan het H. Hart van Jesus. In die dagelijksche Opdracht bidden zij voor de alge- meene maand-intentie van bet Apostolaat des Gebeds en voor de bijgevoegde Missie-intentie. Voortaan zullen die maand-intenties regelmatig in de Tuink.lok.ke aangeduid worden. Februari Opdat iedereen God als Vader en zijn naaste als broeder erkenne. Missie-intentie voor den terugkeer van Griekenland tot de eenheid der Kerk. Maart: Voor de werklooren, slachtoffers van den drukkeoden ekonomiscken toestand. Missie-intentie»: opdat de Missits onder deCopten en Egyptiërs bloeien mogen. Februari ZONDAG 11. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Naar aanltrding van het Veertig Uren Gtbed Vespers en Lot te 5 u waaronder sermoen door E.H. Debusschere, bestuurder van de H. Familie. Vandaag, alsook Maandag en Dins dag, wordt het Allerheiligste Sacrament van 's mor gens 6 u. tot ra het Lof ter aanbidding uitgesteld. Maandag 12. Twaalfde verjaardag der Kroning van Ouzen H. Vader, Paus Pius XI. Woensdag 14, Asschen-Woensdag en begin van de Veertigdaag8che Vasten. Vóór de H. Mis van 7 u., plechtige wijding der Asch Aschkruisjes worden gegeven alle kwartier uurs, vanaf 6 u. tot 6 1/2 u. Vrijdag 16. Eiken Vrijdag van de Vasten, na het Lof, H. Kruiswegoefening met vollen aflaat voor de zieltjes van het vagevuur. Zaterdag 17. Te 7 u. Sol. Huwelijksmis v.dh.Gery Moeyaert en Juff. Antoinette De Salmon, Rijsselstr. ZONDAG 18. l"e Zondag van de Vasten. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de kinderen. Na de Hoogmis wordt het Te Deum gezongen, als feestviering van de twaalfde verjaring der kroning van Z. Heiligheid Paus Pius XI. Te 3 1/2 u.. Vespers en Lof; om 4 u., eerste Vasten-Sermoen door E.H. Verhaeghe, Principaal van het St-Vincentiuscollege. Woensdag 2 Vrijdag 23 en Zaterdag 24, Quater temperdagen van den Vastentijd geboden vasten en vleeschderving. ZONDAG 25. Onder de H. Mis van 6 en 7 u. alg. Communie voor den H. Hartebond der christene Vrouwen en jonge Dochters.'s Namiddags vergade ring der Congregatie. Maart Donderdag I.'s Avonds te 6 1/2 u. wordt in St-Maartens de godvruchtige oefening van het Heilig Uur gehouden. Vandaag is er Gedurige Aanbidding in de kapel der Zwarte Zusters. Vrijdag 2. Eerste Vrijdag der maand. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus. 's Avonds te 5 u. plechtig Lof en Kruisweg. ZONDAG 4. Te 7 u., H. Mis en alg. Com munie voor den H. Hartebond der mannen en jonge lingen. Dinsdag 6, H. Coleta.Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., zielmis v. de Heeren Armand en Roger Persyn. ZONDAG II. 4d* Zondag van de Vasten (Half- Vasten).Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congregar.isten. 's Namiddags, vergadering der Con gregatie. Vandaag begint onze noveen tereere van den H. Jozef. Op Half'Vasten, om 6 u., gev» n onze dierbare jon gelingen van St-Maartenskring (Lange Meersch) hun jaarltjksch avondfeest. Bijval verzekerd. En welverdiend. Kaarten te bekomen bij den Bestuurder, E. H. De Coninck. In St-Maartenskerk, te 11 112 u. 1 1 Febr.. te 8 1 2 u. v. d.h. Joseph Duflou, vanwege St-Maartenskrirg. te II 1/2 u. v. Mevr. Bertha Caenepeel- Dezutter. Slachthuisstr. 18 Febr., v. d.h. Henii Deciercq, Riiselstr. 25 Febr., te 8 1/2 u. v. d.h. Alfons Santy, Bruggestw. te 1 I 1/2 u. v. Mevr. Oscar Depuydt-Abeel, Surmontstr. 4 Maart, d.h. Alfons Hoornaert en zoon. Kaai. 1 1 Maart, te 8 1/2 u. v. d.h. Raymond Coffijn, Pennestr. te I I 1/2 u. v. d.h. Jules Plaetevoet en dochter Agnes. Bruggesteenweg. In St-Pieterskerk, te 8 112 u. I I Febr., voor Pinte Alexia, huisvr. Gustaaf Wenes. 18 Febr., v. Louis Logier-Windels. 25 Febr., gez. Mis v. Hoedt Margueiite. I 1 Maart, v. Desire Monnet-Catteeuw. In St-Jacobskerk. II Febr., te 7 l/2u.v. Alois Vanacker en dochter. te 8 1/2 u. v. Julie Dewaele, wed. Vervisch. 18 Febr.te 7 1 /2 u. v. Julie Vandoorne, wed. Taveirne. 25 Febr., te 8 112 u. v. Madame Mennens. 4 Maart, te 7 1/2 u. v. Alphorse Pollée. te 8 1/2 u. v. Ignace Cauwelier, echtg. v. Eugenie Pinet. I I Maart, te 7 1/2 u. v. J ean Duthoo en huisvrouw, te 8 1/2 u. v. Leonie Vanoverschelde. huisvr. Riquiere. In St-Nicolaaskerk. I I Febr.te 9 u. voor Vr. Renilde Lenoir echtg. v.h. R. Debreuck, Dickebuschsteenw. 18 Febr.. te 9 u. v. Mr. Roger Deduytschaever, de Stuerstr. 25 Febr., te 9 u. v. Vr. Mathilde Goethals echtg. v. h. Valere Vermeersch, Ravelijrstr. 4 Maart, te 9 u. v. Mr. Amand Baudrez, Staliestr. II Maart, te 9 u. v. Vr. Marie Van Elslande echtg. v.h. H. Van Becelaere, Esplanade. 18 Maart, te 9 u. v. Vr. Wed. Tamboryn, Capronstr. Drukk. P. Boudry-Tampermao, Meenenstraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 4