Goddelijke Diensten Maandlntentie Zielmissen 's Zondags Maart ZONDAG 18, Passie-Zondag Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de schoolkinderen. Maandag 19, Feestdag van den F!, jozef. Gen. Abs. voor de Derde-Orde. Te 7 u. Sol. Mis (offer blok) en te 6 u. pl. Lof. Dinsdag en Woensdag, 20 en 21 Maart, wordt O.L. Heer thuis gedragen naar de zieken en kranken der parochie, ter vervulling van den Paaschplicht. Vrijdag 23, feestdag van O. L. Vrouw der Zeven Weeën. Onder de Sol. Mis v. 7 u. Paaschcommunie voor de kinderen v. de St-Michielsschool en v. de Stads meisjesschool der Rijselstr. Zaterdag 24, alsook daags vóór Witten-Donderdag en vóór Paschenbiechtgelegenheid van af 4 u. tot 's avonds 8 u. ZONDAG 25, Palmzondag Onder de H. Mis v. 6 en 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en j. dochters. Zie ons artikel Palmzondag te leper 's Namiddags, vergadering der Congregatie. Aan de Derde-Ordelingen wordt de Gen. Absolutie met vollen aflaat gegeven op al de dagen der Goede Week: van Palmzondag tot Paschen inbegrepen. Witte-Donderdag 29. Te 7 u. pl. Hoogmis met algemeene Paasch-Communie, bij voorkeur aan de Nutting der HMis. Te 3 u. ceremonie der voetwassching aan dertien arme lieden. Te 8 u. pl. avonddienst met Heilig Uur Goede Vrijdag 30. Te 7 u. het morgen-officie en te 3 u. Sol. kruisweg. Paaschzaterdag 31Het officie begint te 6 1/2 u., de feestmis om 8u. H. Communie aan de nutting. Van af 8 1/2 u. kan men gewijd water bekomen. April ZONDAG 1, Hoogdag tan Paschen. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Onder de Hoogmis, te 10 u.f zullen uitgevoerd worden door St-Maartens gemengd zangkoor, onder leiding v. den Kapelmeester Heer Maur. Baert, en met begeleiding v. orgel en volledig orkest de Kyrie en Gloria van Cesar FranckCredo, Sanctus, Benedictus en Agnus Dei, uit de beroemde Mis van Charles Gounod (1818-1893). 'Namiddags te 3 1/2 u., Sol. Vespers en pl. Lof met feestpredikatie over de Verrijzenis des Heeren Maandag 2, Tweede Paaschdag. Te 9 u. Hoog mis. Kw. vóór 6 u.. Sol. Vespers en pl. Lof. Dinsdag 3. Te 7u. zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 5. Te 9 1/2 u., in St-Maartens, pl. Hoogmis met Pontificale assistentie v. Z. Exc. Mgr. Lamiroy naar aanleiding v. den Gouwdag v. het West-Vlaamsch Gouwverbond voor katholieke Studen tenactie Vrijdag 6. Te 7 u. Sol. Mis ter eere v. 't H. Hart y. Jezus, Te 6 u. pl. Lof en Kruisweg. ZONDAG 8, Beloken Paschen. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Kw. vóór 4u., vergadering der Maria-Congregatie. Maandag 9, Feestdag (verzet) van O. L Vrouuz Boodschap. Gen. Absolutie voor de Derde Orde lingen. Te 9 u. Hoogmis. 's Avonds, kw. vóór 7 u. Sol. Vrspers en pl. Lof. Zaterdag 14. Gedurige aanbidding in de kapel der arme Claren. ZONDAG 15. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de schoolkinderen. Maandag 16. Ged. aanbidding in de kapel v. St- Jans Godshuis (Ste Godelieve). voor onze H. Hartebonden April: Opdat de vruchten van het H. Jaar over de gansche wereld rijpen. Missie-intentie de bekeering van Palestina, Syrië en Klein-Azië. In St-Maartenskerk, te 11 1/2 u. 18 Maart, te 8 1/2 u. v. Marie en Madeleine Leclercq» Oude Veurnestr. te 11 1/2 u. v.d h. Alfons Claeys, Boterstr. 25 Maart, te 8 1/2 u. v. Mevr. Burggraeve. te 1 I 1/2 u. v.d.h. Oscar Danneels, Veuroestw. I April, v. Vr. Hermina Van Gheluwe-Versavel en Julia Delanoy-Van Gheluwe. 8 April, v. Hr. en Vr. Charles Boutens. 15 April, te 8 1/2 u. v.d.h. Camiel Larnou-Mrssiaen. te 1 I 1/2 u. v. Mevr. Bertha Caenepeel- Dezutter, Slachthuisstr. In St-Pieterskerk, te 8 Ij2 a- 18 Maart, v. Anaïs Depuydt, huisvr. Verhaeghe. 25 Maart, v. Georgette Blomme. 1 April, v. Helena Coloumbier. 2 April, te 9 u. v. de overledene familie van Cyrille Soubry en van zijn huisvr. te 10 n. v. Camille Hof. 8 April, v. Louise Louf, weduwe van Nestor Glissou. 15 April, v. Octavie Mahieu, wed. Claes. In St-Jacobskerk 18 Maart, te 7 1/2 u., v. de overl. familie C. Dietyck- Speybrouck. te 8 1/2 u. v. Heer Ch. Temperman. 25 Maart, te 8 1/2 u. v. de Wed. Coene en Ch. Coene. I April,te 8 1/2 u.v. Pelagic Rondelez huisvr. Victoor. 8 April, te 7 1/2 u. v. Marie Delva huisvr. Dor.che. te 8 1/2 u. v. Heer Kerrinck, gewezen koster. 15 April, te 7 1/2 u. v. de overleden familie v. Maurice Devo8-Vermaele. te 8 1/2 u. v. Leontine Dethoor hvr. Ossieur. In St-Nicolaaskerk, te 9 u. 18 Maart, v. Mevr. wed. Tamboryn. 1 April, v. Hr. en Vr. Deconinck-Phlypo. 2 April, te 10 u. v. Mr. Degeest. 8 April, v. Mr. Cyriel Boudeyn. 15 April, v. Mevr. Bras-Tavenier. Ürukk. P. Boudry-Tempermio, Meenecetraat, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 4