Maandintentie Goddelijke Diensten Zielmissen 's Zondags» Uit onze Kerkregisters voor onze H. Hartebonden Mei opdat alien tot de Moeder Gods als tot Onze Moeder Kun toevlucKt leeren nemen. Maand-intentie voor de bekeering der volkeren van West-Afrika aan den Mahomedaanschen invloed onder worpen. April ZONDAG 29. Onder de H. Mis v. 6 en 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Mei Dinsdag IOpening van de Meimaand. Te 7 u. zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 3, 's avonds in St- Maartens te 6 1/2 u. godvruchtige oefening v. het Heilig Uur Vrijdag 4. Te 7 u.. Sol. Mis ter eere v. het H. Hart van Jezus. 's Avonds te 7 u. plechtig Lof en Kruisweg. ZONDAG 6. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der Mannen en Jongelingen. Maandag 7. Feestdag van het H. Bloed van Onzen Heer Jezus-Christus. H. Bloedprocessie te Brugge. Maandag 7, Dinsdag 8 en Woensdag 9 zijn de Kruisdagen Telkens vertrekt de Kruisprocessie te 7 1/2 u. uit de Hoofdkerk en de Sol. Kruismis wordt gecelebreerd om 8 u.den Maandag in St-Jacobs, den Dinsdag in St-Niklaas, den Woensdag in St-Maartens. Donderdag 10, Ons Heer Hemelvaaridag. Al de Goddelijke Dier sten gelijk 's Zondags. Gen. Abso lutie voor de Derde-Ordelingen. In St-Maartens, plechtige herdenking van den wereldbrief Rerum Novarum onder de Hoogmis (lOu.) feestpredikatie. Op Vrijdag begint de jaailijksche Novene ter eere van God den H. Geest. ZONDAG 13. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 4 u. vertrekt uit St- Maartens de Bedevaart der Congregatiën naar de Kapel van O.L. Vrouw van Thuyne, te Brielen-Watermeulen. Maandag 14. Om 9 u. in St-Maartens, plechtige bisschopswijding van Z. Exc. Mgr Six. Zaterdag 19. Vigilie of vooravond v. Sinxen geboden vasten en vleeschderving. Te 6 1/2 u. Plechtige Wijding der doopvont en te 7 u. Sol. Mis. ZONDAG 20, Hoogdag van Sinxen. Volle aflaat op de gewone voorwaarden, mits een parochiale kerk te bezoeken en de beloften van het H. Doopsel te ver nieuwen deze beloften zullen van op den predikstoel onder al de H.H. Missen voorgelezen worden. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. alg. Communie voor de schoolkinderen. Woensdag 23 en Donderdag 24, wordt Onze Lieve Heer thuis gedragen naar de zieken en klanken der psro- chie Woensdag binnen stad en Donderdag buiten stad. Woensdag 23, alsook Vrijdag 25 en Zaterdag 26 zijn quatertemperdagen: geboden vasten en vletschderving. ZONDAG 27. Plechtige Communie met vernieu wing der beloften van het H. Doopsel. In Sl-Maarienskerk- .1 29 April, te 8 1/2 u. v. Vr. Gillis-Tanghe. te II 1/2 u. v. Vr. Emma Behaeghel wed» Victor, Kaaistr. 6 Mei, te 8 1/2 u. v. Vr. Eudoxie Vermeersch, echtg» v. h. Isid. Philippe. te I I 1/2 u. v. Vr. Bruno Soete. 13 Mei, te 8 1/2 u. Hr. en Vr. Hon. Masure- Baeien en zoon Amédée, Dixmudesteenweg. te I I 1/2 u. v. dh. Maur. Opsomer-Slembrouck. 20 Mei, te 1 I 1/2 u. v. Vr. Gillis-Tanghe. In Si-Pieterskerk, te 8 112 u» 29 April, v. Henri Bailleul en zoon. 6 Mei, v. August Lemay. 13 Mei, v. Silvie Vandetmeersch, wed. Debruyne. 20 Mei, v. Octavie Mahieu. wed. Claes. In St-Nicolaaskeik. te 9 u» 29 April, v. Justine Fever, echtg v. Frans Verschoore, Dickebuschsteenw. 6 Mei, v. Georges Cornette, Colaerlplaats. 10 Mei, v. Mevr Bras. Boterstr. 13 Mei, v. Mevr. Tamboryn, Capronstr. Door het doopsel herboren 26 Maart, Eddy Mailliard, z.v. Maurice en Adrienne Barthier, Hondstr. 6 April, Christiane Batthi u, d. v. Nestor en Magdalena Ghesquière, Riiselstr. 12 April, Luc Donche, z.v. Arthur en Martha Demoor, Stoffelslr.; 16 April, Marie-Jeanne Depuydt, d. v. Maurice en Simone Hollebeke, Kalfvaart; 19 April, Nelly Giyson d. v. Gaston en Madeleine Vanhove, Veurnesteenw. 24 April, Gilbert Vuybteke, z. v. Karei en Simone Denoyelle, Veurnesteenweg. Door het huwelijk verbonden 4 April, Cam. Goemaere en Maria Garreyn, Padde- vijveistr. 7 April, Jos. Denys en Maria Staelen, Pen- cestr.; 21 April, Fmile Temperman en Maria De Gryse, Noordlaan. 21 April, Charles Declercq en Simone Van Sevenar.t, Noordlaan. In den heer ontslapen 15 Maart, Clemence Debruyne (18811, echtg. v. Henri Faes. Groote Markt.; 15 Maart. Lucie Tanghe (1867), echtg. v. Gustave Gillis, Cartonstr.; 18 Maart, Dionysius Deprost(l855), wed. v. Julia Ferrand, Lange Thouroutstr.22 Maart, Gabrielle Porreye (1895), echtg. van Urbain De Smul, Groote Markt.; 27 Maart, Zuster Maria (Juffr. Augusta Desmedt 1896), Belle's Godshuis.; 28 Maart, Jules Platteau (1868), echtg. v. Hélène De Coninck, St-Maartensklooster.31 Maart, Marcel Wyckhuyse (1882), Vandenpeereboomplaats. Op 10 April werd als een engeltje ten hemel opge nomen: Andrea Vandendriesche (8 Juni 1933), doch tertje van Joseph en Magdalena Deloos, Dixmudestraat. Drukk. P. Boudry-Tompermao, Meeneaatrut, leper

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 4