Goddelijke Diensten Maandintentïe Uit onze Kerkregisters Zielmissen 's Zondags September ZONDAG 9. Te 7 u., Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Kw vóór 4 u., vergadering der Congregatie. Dinsdag II. Te 10 u.. Sol. Huwelijksmis voor d. h. Michel Lecluyse (St-Jan-bij-Ieper) en Jw. Clemen tine Bollingier, Lange Thouroutstraat. Woensdag 12. Te 8 1/2 u., Sol. Mis ter eere van God den H. Geest, voor onze schoolkinderen. Donderdag 13. Te II u., Sol. Huwelijksmis voor d.h. Urbain Delanote Vlamertinghe) en Jw. Maria Van- de Lanoitte, Dixmudestraat. Zaterdag 5.Te 10 1/2 u., Sol. Huwelijksmis voor d. h. Firmin Vansteenkiste, (Iseghem) en Jw. Ro- sane Bagein, Rijselstraat. ZONDAG 16. Te 7 u., Mis en algemeene Com munie voor de schoolkinderen. In St-Pieterskerk wordt de plechtigheid gevierd van O. L. Vrouw van de zeven Weeën: volle aflaat, die meermalen op denzelfden dag kan verdiend worden, ge lijk de Portiuncula-aflaat. Maandag 17. HH. Wondeteeken van den H. Franciscu8 van Assisië. Gen. absolutie voor de Derde-O delingen. Dinsdag 18. In de Kapel der Arme Claren, begint vandaag de negendaagsche plechtigheid ter eere van O. L. Vrouw van Saletteeiken avond, te 7 u., Lof en Sermoen door E P. Longinus, Minderbroeder. Woensdag 19, Vrijdag 21 en Zaterdag 22 zijn Quatertemperdagen: geboden vasten en vleeschder- ving. Donderdag 20. Gedurige aanbidding in de kapel van het Jongensweezenhuis. ZONDAG 23. Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregatie. Maandag 24. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van den H. Vianney, Pastor van Ars. ZONDAG 30. Onder de H. Mis van 6 en 7 u., algemeene Communie vcor den H. Hartebond der chris- tene Vrouwen en jonge Dochters. 's Namiddags in St-Pieters, wijding der Vlag van den H. Hartebond. October Dinsdag 2. Feestdag van de HH. Engelen Be waarders. Te 7 u., zielmis voorde Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 4. Feestdag van den H. Franciscus van Assisië. Generale absolutie voorde Derde-Ordelin- gen. 's Avonds te 6 1/2 u., in St-Maartens, zegen rijke oefening van het «Heilig Uur». Vrijdag 5. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van 't Hei lig Hart van Jezus en akt van Toewijding. Te 6 1/2 u., plechtig Lof en Kruisweg. ZONDAG 7. Te 7 u., H. Mis en algemeene Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. In St-Jacobskerk begint de plechtige Octaaf van O.L. Vrouw van den H. Rozenkrans. Op alle weekdagen, na de Mis van 7 1/2 u. en 's avonds in het Lof van 7 u., sermoen door E. P. Kenis, Predikheer. Op Zondag 7 October, volle aflaat bij wijze van Portiuncula, onder de gewone voorwaarden, mits bezoek van de St-Jacobskerk. voor het Apostolaat des Gebeds SeptemberOpdat de geestelijkheid met de zielezorg belast, steeds heiliger worde. Bijgevoegde nrssie-intentie voor de bekeering der Boeddhisten en Hindoes op het eiland Ceylon. October: Voor de heilzame vernedering van de vijan den der Kerk. Bijgevoegde missie-intentie: voor de uitbreiding der Missies bij de heidi nsche stammen van Zuid- Ameiika. Een enkele geboorte Oscar Missiaen, z. v. Herri en Alice Rasalle, Bruggesteenweg. gedoopt den 9 Aug. Heel de maand Augustus verliep zonder huwelijk en zonder sterfgeval. In Si-Maartenskerk, te II 1/2 u. 9 Sept.. te 8 1/2 u., gez. zielmis v. Vr. Marie De- crock-Delahaye. Te 11 1/2 u., v. de gesneuvelde- officieren en soldaten van het 13th Belgian Field Artillery. 16 Sept., v. Mevr. Gillis-Tanghe. 23 Sept., v. Mevr. Elisa Verplancke-Gillis. 30 Sept., v. d. h. Louis Delaere en zoon. 7 Oct., v. d. h. Vrederechter Georges Castel. In St-Pieterskerk. te 8 1/2 u. 9 Sept., v. Benoot Ludovica, hsv. Jules Van Raes. 16 Sept., v. Vandermeersch Silvie, wed. Debruyne. 23 Sept., v. Cornillie Clara. Te 10 u.. hoogmis voor Boone Albert. 30 Sept., v. Benoot Ludovica, hsv. Jules Van Raes. 7 Oct., v.Petrus Verschoore en hsv. Sophie Ronse. In St-Jacobskerk- 9 Sept., te 7 1/2 u., v. Juff. Marie-Louise Dewaele. Te 8 1/2 u.. Jaarmis v. Gustave Vyncke en zoon Jules. In St-Nicolaaskerk- 9 Sept., te8u., v. Mv. Masschelein. Te 9 u., v. d. h. André Renet. 16 Sept., te 8 u„ v. Mv. Masschelein. Te 9 u., v. Mv. Jeanne Coutrez, echt. v. d.h. Hector Vandemarliere. 23 Sept., te 9 u., v. Mevr. Vanelslande echt. v.d. h. Vanbecelaere. Drukk <n Boekbind. P.Boadry-Tempermen, Meeaawtraat, lepe'

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 4