Goddelijke Diensten Maandintentie Zielmisseri 'as Zondag-s November ZONDAG II. Feestdag van St-Maarten, patroon onzer kerk en parochie. Te 7 u.H. Mis en alg. Com munie voor onze Congreganisten. Dinsdag 13. Te 7 u., zielmis v. d. h. Arm. en R. Persyn. Donderdag 15 Te I I 1/2 u., plechtig Te Deum ter gelegenheid van 's Konings naamfeest. ZONDAG 18. Onder de H. Mis van 7 u. alg. Communie voor de schoolkinderen. Te 3 u., komen degeloovigen bijeen in St-Maartens en brengen proces- siewijze de voorgeschreven kerkbezoeken, om den aflaat van den Jubilé te winnen. Daarna kort Lof en zegen met het Allerheiligste. Maandag 19. Feestdag van de H. Elisabeth. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Woensdag 21Feestdag van O. L. Vrouw «Pre sentatie» of Opdracht.Gen. absolutie voor de Derde- Ordelingen. Zaterdag 24. Te 9 1/2 u., sol. huwelijksmis voor d.h. Georges Vandenberghe en Juff. Alice Beun, O. L. Vrouwstraat. ZONDAG 25. Feestdag van de H. Calharina. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Onder de H. Mis van 6 en 7 u. alg. Communie voorden H. Har- tebond der christene vrouwen en jonge dochters. Kw, vóór 4 u., vergadering der Congregatie. Vrijdag 30. St Andriesdag. In St-Maartens wordt een «tombe» opgesteld met den historischen Pelder. December ZONDAG 2. Eerste Zondag van den Advent. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor den H. Harte- bond der mannen en jongelingen. 's Namiddags te 3 u., opening der plechtige Octaaf gevierd in St-Maar- tenskerk ter eere van de H. Barbara, Patrones van den goeden dood. Dinsdag 4. Feestdag van de H. Barbara. Te 7 u., Sol. Mis ter intentie van de levende en afgestor ven leden der broederschap van de H. Barbara. Vrijdag 7. Eerste Vrijdag der maand. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jezus. Zaterdag 8. Feestdag van O. L. Vrouw Onbe" vlekt Ontvangen. Gen. absolutie voor de Derde- Ordelingen. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 9 u., Hoogmis. Kw. vóór 5 u.. Sol, Vespers en te 5 u. pl. Lof. ZONDAG 9. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 3 u., in St-Maartenskerk, Rozenkrans, sluitingssermoen, plechtig Lof en Proces sie binnen de kerk. Dinsdag II. Te 7 u., zielmis voor de heeren Arm. en Roger Persyn. ZONDAG 16. Te 7 u., Mis en alg. Communie voor de schoolkinderen. Dinsdag 18 en Woensdag 19 wordt O. L. Heer thuis gedragen naar de zieken en kranken der parochie. Woensdag 19. Te 7 u., Sol. Gulden Mis of Messiasmis ter eere van het Goddelijk Moederschap van Maria. Vandaag, alsook Vrijdag 21 en Zaterdag 22 zijn het Quatertemperdagen van den Advent: geboden Vasten en Vlee8chderving. voor het Apostolaat des Gebeds i\ovember: Voor degenen, die door een onvoorzieoen dood worden weggerukt. Bijgevoegde missie-intentie: Voor den vooruitgang der missies en den veiligen vrede in het verre Oosten. DecemberVoor de jeugd, die tot Katholieke Aktie moet gevormd worden. Bijgevoegde missie-intentievoor de bekeering der Insulind8che volkeren (volkeren van den Oost-Indi- schen Archipel). In St-Maartenskerk, te 11 112 u. 1 I Nov., te 10 u.. Sol. dienst v. de gesneuvelde soL daten van wege den Invaliedenbond. Te II 1/2 u., v. d afgestorven leden van 't Chr. Werkersveibond. 18 Nov., v. Mevr. Weckesser, Dixmudestraat. 25 Nov., v. de Iepersche Muzikanten gestorven op het veld van eer, van wege Vpriana». 2 Dec v. d. h. Camiel Van Wonterghem en dochter Bertha, Boterstraat. 9 Dec., te 8 1/2 u., w. Vr. wed. Augoste Dolffen, Groote Maikt. Te II 1/2 u v. de afgestorven leden van het Stedelijk Pompierskorps. 16 Dec., te 8 1/2 u.. v. d h. Charles L ams, Dixmu destraat. Te I I 1/2 u., v. de afgestorven leden v. den Bakkersbond. In St-Pieterskerk, te 8 1/2 u. 1 1 Nov., gez. Mister eere der vier Gekroonden. Te 10 u., v. Henri Desaegher. I8Nov., zielmis v, Emile Versavel. Te 10 u., zielmis v. Octavie Dejaegher. 25 Nov., zielmis v. Louis Logier-Windels en zoon. Te 10 u., zielmis v. Arthur Cremer. 2 Dec., gez. Mis v. Henri Desaegher. 3 Dec., te 9 u., Hoogmis St-Elooi ter eere. 9 Dec.. zielmis v, Henri Hof en zoon. 16 Dec., gez. Mis v. Constant Waterbley en zoon. In St-Jacobskerk. II Nov., te 7 1/2 u., v. Marie-Therese Debacker- Louwagie. Te 8 1/2 u., v. Remi Lecleer. 18 Nov.te 7 1/2, v. M-L. Burggraeve, hsv. Bourdeaux. Te 8 1/2 u., v. Celine Derycke hsv. Nuytten en v. Prosper Nuytten. In St'Nicolaaskerk 1 I Nov., te 8 u., v. Mevr. Dekindt. Te 9 u., v. Mr Petrus Leupe, zijne echtgenoote en overledene kin deren. 18 Nov., te 9 u., v. Mr Van Winsen. Drakk. en Boekbind. P. Bondijr-Tamperman. Meenenstraal, leper.

Tuinklokke (1930-1940) | 1934 | | pagina 4