Goddelijke Diensten Ma«ndintentie Zielmissen 's Zondags Juli. Zondag 21.Te 7 u alg. Communie voor de schoolkinderen.Hoogmis te 9 1/2 u-Plechtig «Te Deumte 11 u., in St Maartens, ter gelegenheid van het nationaal feest uitvoering van het vierstemmig «Te Deum» van Edgar Tinei, door het gemengd zangkoor van St Maartens. Donderdag 25. Gedurige aanbidding in St Jacobskerk. Vrijdag 26.Te 9 u. H. Mis ter eere van de H. Moeder Anna, vanwege 't werk der christene Moeders, met gelegenheidstoespraak. Zondag 28. Alg. Communie voor den H. H arte- bond der chr. vrouwen en jonge dochters. Na Ves pers en Lof, vergadering der Congregatie. Dinsdag 30.te 7 u. zielmis v. de Heeren Armand en Roger Persyn. A u g u S 1 us Donderdag I.Dezen namiddag en Vrijdag heel den dag, aflaat van Portiuncula te verdienen onder de gewone voorwaarden, telkenmale men de St Maartenskerk bezoekt zie ons artikel over de Portiun cula-aflaten).'s Avonds te 61/2 u. oefening van het Heilig Uur. medi.atie - gezang en gebeden) met uit stelling van het Allerheiligste. V r ij d a g 2. De gewone oefeningen ter eere van het H. Hart van Jezus. Zaterdag 3.Openingsplechtigheden der Tuin feesten in St Maartenskerk's Avonds te 6 1/2 u. wordt het kostbaar beeld van O. L. Vrouw van Tuine overge bracht naar het versierde rustaltaar van de kruisbeuk transept daarna plechtig Lof. Zondag 4. Plechtigheid van O. L. Vrouw van Tuine, Patrones der stad leper. Te 7 u. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen Te 9 u. Hoogmis. Te 10 u. Processie. Te 4 ti Sol. Vespers en Lof. T. inst de twee weken na Tuindag wordt dagelijks een Sol. Mis te 7 u. gecelebreerd ter eere van O. L. Vrouw van Tuine, vanwege de verschillende wijken der parochie voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van die huisgezinnen. Eiken avond te 6 1/2 u. plechtig Lof ter eere van O. L. Vrouw van Tuine. Maandag 5.— Te 9 u.., Sol. jaargetijde voor de overleden parochianen. Dinsdag 6.— In St Maartens;te 9 u. Sol. jaarge tijde v. de gesneuvelde Iepersche soldaten, vanwege den Vlaamschen Oud-Striidersbond, met omhaling ten voor- deele der fundatie. Zondag 11.Te 7 u., alg Communie voor de Congreganisten alsook voor de leden der Gilde van O.L.Vrouw van Tuine. Kw. vóór 4 u., Congregatie. Maandag 12.Feestdag van de H. Clara. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Dinsdag 13 en Woensdag 14. O. L. Heer wordt thuis gedragen naar de zieken en kranken Dinsdag binnen stad en Woensdag buiten stad. Woensdag 14. Vigilie of vooravond van O.L.Vrouw Hemelvaart, geboden vastendag en vleesch- derving. 's Avonds biechtgelegenheid van 5 tot 7 1/2 tl. Donderdag 15. Feestdag van O.L.Vrouw Hemelvaart; aide Goddelijke diensten als 's Zon dags.Gen Absolutie v. de Derde-Ordelingen. Te 10 u uitvoering der vierstemmige Mis van Cesar Franck. Tc 4 u., parochiale processie van St Jacobs ter eere van O. L Vrouw van den H. Rozenkrans. Zondag 18. Ónder de H. Mis van 7 u., alg. Com munie voor de schoolkinderen. Woensdag 21.Gedurige aanbidding in St- Maartenskerkheel den dag wordt het H. Sacrament ter aanbidding uitgesteld. Te 9 u. Hoogmis. Te 6 1/2 u. plechtig Lof waaronder sermoen. Donderdag 22. Feestdag der Zeven Vreugden van O. L. Vrouw. Gen. Absolutie voor de Derde-Or delingen. Zondag 25.Feestdag van den H. Ludovicus. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Alg. Com munie voor den H. Hartebond der chr. vrouwen en j. dochters. Na Vespers en Lof, vergadering der Con gregatie. Donderdag 29.Te 11 u. Sol. jaargetijde voor den Heer André Vergracht, Dixmudesteenweg. voor het Apostolaat des Gebeds Julimaand —Alg. Intentie: De film in de volksop\oeding. Missie-intentie: De voortplanting des Ge- loofs in Azië's grootsteden. Augustus. Alg. intentie: Het Apostolaat des Gebeds bij zieken en kranken. Missie- intentie De melaatschcn. ln St-Maarlenste 111/2 u. 21 Juli en de drie volgende Zondagen, te 8 t/j u gez. zielmis v. dh. Charles Vandeputte. 21 Juii, te 11 i/g u. v. dh. Pierre Victoor-Malbrancke. 28 Juli, v. dh. Bruno Roose-de Grave. 11 Aug. v dh. Maurice Desaegher-Van Cappel. 18 Aug. v. dh. Henri Roose-Boutens en Vrouw Elisa Vander Ghote-Roose. 25 Aug v. Vr. Elisa Vcrplancke-Gilüs. In St-Jaeobs 21 Juli, te 8 i/s u. v. Charles-Louis Robeir. 28 Juli, te 8 1/2 u- v- Francois Vervisch en Julie Dewaele. 4 Aug te 7 1/2 u. v. de overleden familie v. Auguste Deruttere en v. zijn zoon Henri. 15 Aug te 8 1/2 u. v. Marie Dewaele en haar ouders. In Sl-Pirlers te 8 1/2 u. 21 Juli en 28 Juli, gez. Mis v. Honoré Anoot. 28 Juli, te 8 1/2 u.. gez. Mis v. Honoré Anoot en te 10 u Mis v. Gustave Wenes. 4 Aug. gez. Mis v. Alphonse Mahieu. 11 Aug. zielmis v. Octavie Dejaegher, hsvr. Degroote. 18 Aug. zielmis v. Henri Vanden Berghe. Woensdag 7 Aug. te 8 u. gez. Mis v. de fa milie Desaegher. Dxukk. Boekb. Boudry-Temperman, leper Tel. 247

Tuinklokke (1930-1940) | 1935 | | pagina 4