Plechtige Communie Blijde kinderen Onze kinderen zijn blijde. De plechtige Communie wordt ter oorzaak van de provinciale verkiezi.igen die vastgesteld zijn op Zondag 7 Juni vervroegd van acht dagen. Zij zal plaats hebben op Sinxcndag, 31 Mei. Een geschikte dag voor de pltchtige vernieuwing van hun doopbeloften. De voo;bereiding wordt thans ijverig voortgezet en de bekroning ervan bestaat in de Retraite die speciaal gehouden wordt voor de Eere-communicanten op Woensdag 27, Donderdag 28 en Vrijdag 29 Mei. We twijfelen er niet aan of die Retraite zal bijzondere genaden doen nederdalen over die brave kinderen. Vaders en Moeders, de plechtige Communie mioet ook \oor u en voor gansch de familie een vreugde feest zijneen feest waarop de banden, die alleen in liefde vereenigen, nauwer toegehaald wordeneen feest waarop de vrede des Heeren, die op het wezen dex kinderen uitstraalt, ook de harten hunner naastbestaan- den, vooral van vader en moeder, moet vervullen. Daarom wordt gij allen uitgenoodigd om, op a. s, Sinxtndag, met hen deel te nemen aan de H. Com munie. Op St Maartens zijn er 71 Eere-Communicanten: 38 jongens en 33 meisjes. Onze jongens Baelen Roger, Kaai West. Beele André, Kaai West. Burggraeve Gerard, De Haernestraat. Catry Lucien, Pennestraat. Catry Guido, Pennestraat. Cherchye Achiel, Veurnesteenweg. Comeyne René, Boomgaardstraat. Cornillie Antoon, Pennestraat. Cornillie Daniel, Pennestraat. Cornillie Gaston, Pennestraat. Cottignie Michel, Pennestraat. Delhem Henri, Stoffelstraat. Delhem Yvan, Stoffelstraat. Demeulenaere André, Dixmudesteenweg. Dcnoyclle Robert, Elverdingestraat. Derycke André, Bruggesteenweg. Eerdekens Jacques, Rijselstraat. Ghisquière Willy, Casselstraat. Goethals Hertri, Bruggesteenweg. Griffin Claude, Adj. Masscheleinlaan. Holvoet Edmond, Bruggesteenweg. Kerkhof Joseph, Oude Houtmarktstraat. Louwaet Henri, Bruggesteenweg. Louwyck Norbert, Kaai West. Maillard Florent, Hondstraat. Moerman Louis, Dixmudesteenweg. Morel Marcel, Adj. Masscheleinlaan. Nevejans Gaston, Veemarkt. Quaghebeur Roger, Adj. Masscheleinlaan. Rossey Jan, Veurnesteenweg. Staelens Jean, Oude Houtmarktstraat. Titeca Godfried, Veurnesteenweg. Titeka Lucien, Pennestraat. Vande Casteele Daniel, O. L. Vrouwstraat. Vandenberghe Georges, Veemarkt. Vanneste Gustaaf, De Haernestraat. Verfaillie Yves, Slachthuisstraat. Vtrmeersch Camiel; Veurnesteenweg. Onze meisjes Alleweireldt Georgette, Elverdingestraat Andries Antoinette, Blauwe Leliestraat. Bamelis Marguerite, Plumerlaan. Biebuyck Mariette, Dixmudesteenweg. Bollingier José, Lange Thouroutstraat. Calus Yolande, Kaai West. Compernolle Simone, Kalfvaart Cornillie Gilberte, Groote Pennestraat. Defever Marie-Louise, Elverdingestraat. Denoyelle Rosette, Elverdingestraat. Devroe Emma, Mondstraat. Dubois Denyse, Kaaistraat. Famtlaert Bertha, Slachthuisstraat. Ir.dervuyst Denyse, Lange Meersch. Lacante Yvonne, Boesingestraat. Larnou Laura, KI Pennestraat. Louf Maria, Boterstraat. Mahicu Cécil-, Mondstraat Mahieu Rosette, Neermarkt. Maeseman Julia, Groote Markt. Masscheltin Béatrice, Cartonstraat. Mulle Georgette, Dixmudestraat. Neysens Alice, Lange Meerschstraat. Odent Mariette, Brugsche Steenweg. Réberé Germaine, Kaai West. Scrive Léa, Blauwe Leliestraat. Tant Julienne, Elverdingestraat. Vanhce Lena, Plumerlaan. Vandenhende Jenny, Boterstraat. Vandermeersch M-L. Paddevijverstraat. Vanwambeke Gilberte, Dixmudestraat. Verbeke Marie-José, Leet. Vermeersch Godelieve, Kalfvaart. victoor Anna, Shchthuisstraat. Blijde kinderen, blom des levens, kleene Ktrkc Christi, ei! driemaal moet ge zalig heeten gij, die zonde - en zorgloos zijt r' 'k Heb, 't is waar, 'n dieper voorhoofd, maar 't was eertijds blijde en glad, en, o, mocht het nu nog wezen lijk het uwe kinderkens I Blijde kinderen, blom des levens, kleene Kerke Christi, ach, mocht gij altijd kinderen blijven, en ik een van XJ Eilaas G. Gezelle.

Tuinklokke (1930-1940) | 1936 | | pagina 3