Goddelijke Diensten IVla«nci intentie Zielmissen 's Zondag» Juni. Zondag 14 Plechtigheid van H. Sacra mentsdag. Alg. Communie voor de Congrega- nisten. Te 9 u„ Hoogmis. Te 10 u. Plechtige Processie ter eere van het Allerheiligste Sacrament. Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregetie. Donderdag 18. Vooravond van den feestdag van 't H. Hart. Biechtgelegenheid van 5 tot 6 u. Te 6 u., optocht der schoolkinderen die hun lieve bloemenhulde aan het H. Hart van Jesus gaan aan bieden, in de St Maartenskerk. Vrijdag 19, feest van het H. Hart van Jesus. De huizen bevlaggen, a. u.b., Christus- Koning ter eerel Gen. Absolutie voor de DcrdeP Ordelingen. Te 7 u. H. Mis met zang en alg. Communie. Te 9 u. Hoogmis. Te 61/2 u. plech tig Lof met toewijding der huisgezinnen aan het H. Hart. Zondag 21. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor de schoolkinderen. Zaterdag 27. Te iot/gu., Sol. huwelijksmis voor dh. Gaston Jossore Isegem en Jufvr. Albertine Dedulle, Elverdingestraat. Zondag 28 Onder de H. Mis van 6 en 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der chr. vrou wen en j. dochters. Kw. vóór 4 u., Congregatie. Maandag 29, feestdag van de HH. Apostelen Petrus en Paulus. Gen. Absolutie voor de Derde- Ordeljngen. In St Pieterskerk, gedurige aanbidding. Juli. Donderdag 2, «Onze Lieve Vrouw Bezoeking» Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H. Mis met zang en alg. Communie voor de Congreganistefr. In St Maartens te 61/2 u., god vruchtige oefening van het «Heilig Uur». In het Nazareth-Gesticht, is er gedurige aanbidding. Vrijdag 3. Te 7 u. sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus. met akte van toewijding, en 's avonds te 61/2 u. pl. Lof en Kruisweg. Zondag 5. Te 7 u. H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Onder de Hoogmis zal het zangkoor van de Insti tution Saint-Louis Roubaix, de vierstemmige Mis van Th. Dubois uitvoeren, alsook het Ave Maria van César Franck en het slotkoor uit Athalie van Men delsohn.Te 4 u., parochiale processie op St Pieters. Dinsdag 7. Te 7 u. zielmis v. de Heeren Armand en Roger Persyn. Zaterdag 11. Kw. vóór 8 u., gezongen Mis voor'de helden van 1302 fundatie Meerseman). Zondag 12. Alg. Communie voor de Congre- ganisten.Te 4 u. parochiale Processie op St Niklaas. Woensdag 15. Naamfeest van z. Excellentie Mgr Henri Lamiroy, en verjaardag van de plechtige consecratie onzer kerk. Te 7 u. sol. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn der parochianen. voor het Apostolaat des Gebeds Juni Alg. Intentie: opdat we den zielen ijver van het Allerheiligste Hart van Jesus zouden na volgen. M i-ssie-in ten.tie voor de geestelijkheid van Indo-China. Juli- Alg. Intentie voor hen die in de ge vangenis opgesloten zijn. Missie-Intentie voor talrijker? missionarissen, in Noord-Indië. In Sl-Maartens 14 Juni, te 11 i/a u. v. dh. Arthur Messiaen-De- puvdl. 21 Juni, te 8 1/3 u., v. db. Gaston Denecker Te» 11 Vsu" wijding van het vaandel der Vlaamsche Oud- Strijders en H. Mis voor de afgestorven leden. 28 Juni, te 8 1/2 u., v. dh. Charles Vandeputte; Tc 10 u., wijding van het vaandel der Vuurkruisers. Na 't Evangelie, sermoen door E. H. De Beir, leger aalmoezenier. Te 11 1/2 u., v. dh. Emiel Hollebeke. 5 Juli, te 11 1/» u. v. dh. Jules Platevoet en dochter Agnes. In Sl-I'irters 14 Juni, te 81/2U., gez. Mis v. Suzanne en Lucienne Landerwyn. 21 Juni, te 81/ïU., zielmis v. Octavie Dejaegher, hsvr, v. A. Dtgroote. 28 Juni, te 81/2U. gez. Mis v. Charles Sohier en Hortense Deconinck. Maandag 29 Juni. te 9U., Mis v. E. H. Neuville, gewezen pastor onzer parochie. 5 Juli te 81/2U. gez. Mis v. Jules Hollevoet en Stephanie Aeïnoudt. Zaterdag 11. Te 10 u. gez. Mis v. Louise Benoot, hsvr. Jules Van Rats. 12 Juli, te 81/2U., gez. Mis v. Louis Riquière. In Sl-Jacobs 14 Juni, te 8i/2u. v. dh. Elie Vandermeersch. 21 Juni, te 7I/2U., v. dh. Henri Castel. Te 8 V2 uv. dh. Ernest Kesteleyn. 28 'Juni, te 81/2U. v. Stephanie Pinte en familie. 5 Juli, te 8 1/2 u. v. Euphrasie Waterbley hsvr. Mou- champs. 12 Juli, te 8 1/2 u. v. dh. Alois Odou en hsvr. In St-Xicolafi'te 9 u. 14 Juni. v. de overledene familie, van Heer en Vrouw Blootacker-Goetgeluck, M. Fochlaan. 21 Juni, v.. dh. Camiel Vanspranghe, echtg. v. Vr. Clementine Vandelanotte, Dickebusehsteenweg. 28 Juni, v. Mw Mathilde Vermander, echtg. v. dh. Camiel Beke en voor de overledene ouders v. beiden. 19 Juli, v. Mvr. Irma Coene, echtg. v, dh. H. Craeye. Drukk. Boekb. Boudry-Temperman, leper Tel. 247

Tuinklokke (1930-1940) | 1936 | | pagina 4