Maandlntentle Qoddelljke Diensten Zielmissen 's Zondags voor het Apostolaat des Gebeds November. Alg. Intentie: de vaardige strijd tegen de Vrijmetselarij. Missie-intentie :de missies in Centraal Afrika. Dedmber.Alg. intentie Voor het Eucharis tisch Wereldkongres, te Manilla, in de Philippijnen. Missie-intentie Opdat de nieuwe christenen geldelijk zouden bijdragen tot alles wat de beoefening van het Katholiek geloof betreft. November Zondag 8. Te 7 u. alg. Communie voor de Con- greganisten. 's Namiddags vergadering der Maria- Congregatie. Woensdag II. Feestdag v. Sint Maarten, pa troon van onze kerk en parochie. Te 7 u., Hoogmis ter eere van Sint-Maarten. Te io u, Sol. Jaargetijde voor onze gesneuvelde soldaten, van wege den Invalie- denbond. Kw. vóór 5 u. Sol. Vespers en te 5 u. pl. Lof. Zondag 15. Te 7 u. alg. Communie voor de schoolkinderen. Te nu. plechtig Te Deum ter gelegenheid van den patroondag van Z. Maj. Koning Leopold III. Donderdag 19, feestdag van de H. Elisabeth. Gen. Absolutie voor de 'Derde-Ordelingen. Zaterdag 21. «Opdracht van O. L. Vrouw Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Zondag 22. Kw. vóór 4 u., Congregatie. Als feestviering van de H. Cecilia, wordt de H. Mis vari 11 i/ju., opgeluisterd door de Symphonic Ypriana. Woensdag 25, feestdag v. de H. Catharina. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Zondag 29, eerste Zondag v. den Advent Gen. Absolutie voor de Derde-Ordeiingen. Onder, de H. Mis van 6 en 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der chr. vrouwen en j. dochters, s Namid dags, te 3u., opening der plechtige Octaaf gevierd in Sl-Maartenskerk ter eere van de H. Barbara. Maandag 30, St-Andriesdag In St Maar ten? wordt een tombe opgesteld met den histo- rischen Pelder. December Dinsdag 1. Te 7 u„ zielmis voor de Heereö Armand en Roger Persyn. Vrijdag 4, feestdag van de H.Barbara. Te 7 u., Sol. Mis ten intentie van de levende en afgestor-j ven leden der broederschap van de H. Barbara. Zondag 6. Te 7 u„ )H. Mis en alg. Communie v. denH. Hartebond der mannen en jongelingen. Te 3 u., in St-Maartenskerk, Rozenkrans, sluitingsser moen, plechtig Lof en processie binnen de kerk. Dinsdag 8. Feestdag van O. L. Vrouw Onbe vlekt Ontvangen. Gen. Absolutie voor de Derde- Ordelingen. Te 7 u„ H.Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 9 u., Hoogmis. Kw. vóór; 5 u., Sol. Vespers en pl. Lof. Zondag 13. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Kw. vóór 411., Congregatie. Woensdag 16. Te 7 u„ Sol. Gulden Mis of Messiasmis, ter eere van het Goddelijk Moederschap! van Maria. Vandaag, alsook Vrijdag 18 cn Zaterdag 19, zijn de quatertemperdagen van den Advent: gebo den vasten en vleeschderving. Vrijdag 18. Te 7 u„ gezongen Daaldermis In St-Maarlens 8 Nov., te li 1/2 u., v. de afgestorven leden v. h. syndikaat der Beenhouwers. 15 Nov., te 81/2U., v. Vr. Rosalie Cioet-Couwy. Te u V®u., v. de afgestorven leden v. 't Christen Wer— kersverbond. 22 Nov., te 8 Vi u-, v. dh. en Vr. Jules P'.ateau- Deconinck. Te 11 1/2 u., v. d. lepersche Muzikanten gestorven op het veld van eer, en de afgestorven werkende leden. 29 Nov., te 8 1/2 u., v. weid. Heer en Mevr. Biebuyck. Te 11 1/2 u., v. dh. Camiel Van Wonterghem en dochter Bertha. 6 Dec., te 8 i/ju., v. dh. en Vr. Dolfen-Lannoy. Te 11 i/2 u„ v. de afgestorven leden v. 't Stedelijk Pompierskorps. 13 Dec., te tl V» u., v. de afgestorven leden v. den Bakker- en Pasteibakkersbond. In Sl-Pirlerx le 8 1/2 u. 8 Nov., gez. Mis ter eere der Vier gekroonden. Woensdag 11 Nov., Te 8 t/j u„ gez. Mis v. Louise Beneot, hsvr. Jules Van Raes. 15 Nov., Z. m. v. Emile Versavel. 22 Nov., Z. m. v. Louis Logier-Windels. 29 Nov., te 8 1/2 u., gez. Mis v. Daniel Heughe- baert. Te iou., v. Auguste Hoedt en z. hsvr Julie Garreyn. 6 Dec., gez. Mis v. Constant Waterbley en z. hsvr. 13 Dec., Z. m. v. Henri Hof en zoon Joseph. !n St-Jncnhs 8 Nov., te 7V2U., v. Geldof Camille, Achille en Emma (hsvr. Callens Te 8 I/2 u., v. Henri Spotbeen en huisvrouw. 15 Nov., te 7V2U., v. Irma Snick, hsvr. Gocmaere. Te 8'/ju., v. Henri Salomé, hsvr. en overl. kinders. 22 Nov., te 7V2U., v. de overl. familie v. Mauri Devos-Vermaele. 29 Nov., te 8 1/2v. Alois Odou en huisvrouw. In Sl-Nicolaas 8 Nov., te 9u., v. Leonie Casteleyn, echtg. v. Rich. Anne,' Statiestraat. 15 Nov., te 911., v. Jozef Mpyaert, echtg. v. Mar guerite Hosten, Tempelstraat. 22 Nov., te 8 u., v. Hector Logie, echtg. v. Marie Deberdt, Frezenbergstr. Te 9 u., v; Jules Denys, en overledene familie, M. Fochlaan. 29 Nov., te 9u., v. Adolf Godefroy, echtg. v. Ro salie Dekindt, Waterkasteelstr. 6 Dec., te 9U., v. Honoré Vermeulen, echtg. v. Hólène Roose, Statiestraat. 13 Dec., te 9 u., v. Emile Beirnaert, echtg. v. Marie Vandaele, de'Stuerstr. Jaargetijde voor de parochianen slachtoffers van dfri oorlog 1914-18, op D onderd ag 12 November te 8 u. Drukk. Boekb. Boudry-Temperman, leper TeL 247

Tuinklokke (1930-1940) | 1936 | | pagina 4