Qoddelijke Diensten Zielmissen 'sZondags Mel. Zondag 23, Feestdag der H. Drievuldig heid. -Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen.— Te 7 u., H.Mis met zang en luisterrijke ceremonie der Plechtige Communie. Te 4 u., plechtige Vernieuwing der Doopbeloften, op dracht aan O. L. Vrouw en zegen met het Allerheiligste. Maandag 24. Te 7 u., H.Mis van dankzegging voor onze Eere - Communicanten. In St Niklaaskerk wordt het feest gevierd van de Goddelijke Voorzienigheid. Vandaag is er <cGedurige aanbiddingin de kapel der Zusters van de Goddelijke Voorzienigheid. Donderdag 27, H.Sacramentsdag. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u. H.Mis met zang en Eerste H. Communie der lieve kleintjes van de St Michielsschool en van de Stadsmeisjesschool der Rijselstraat. Te 9 u.. Hoogmis. 's Avonds, kw. over 6 u., Sol. Vespers en Lof. Vrijdag 28. 's Avonds te 5 u., vertrekt uit St Ni- klaaskerk de jaarlijksche Bedevaart der Congregatiën van leper naar de kerk der E.E. P.P. Capucienen, alwaa. O. L. Vrouw Middelares aller genaden bijzonder vere erd wordt. Te 5 '/j u., pl. Lof door Z.E. H De ken en Sermoen door E. P. Anselmus. Zondag 30. Plechtigheid van H. Sacra mentsdag. Onder de H.Mis van 6 en 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrou wen en jonge dochters. Hoogmis te 9 u. Te lou., Plechtige Processie ter eere van het H. Sacrament. 's Namiddags, vergadering der Congregatie. Maandag 31. Gedurige aanbidding in de kerk dei EE PP. Capucienen. Juni Dinsdag Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Donderdag 3. Vooravond van den feestdag van 'tH.Hart. Biechtgelegenheid van 5 u. tot 6 u. Te 6 u., Optocht der schoolkinderen die hun lieve bloemenhulde aan het H. Hart van Jesus gaan aanbie den in St Maartenskerk. Vrijdag 4, feest dag van 'tH.Hart van Je sus. De huizen bevlaggen, a.u. b., Christus-Korting ter eere Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., H.Mis met zang en alg. Communie. Te 9u., Hoog mis.Te 61/2Ü., pl. Lof en toewijding der huisgezinnen aan het H. Hart v. Jesus. Daarna, gezamenlijke Kruisweg. Vandaag, gedurige aanbidding in St Niklaaskerk, als ook in 't Gesticht van het H.Hart. Vlamertingesteenw. Zondag 6. Te 7 u., H.Mis en alg. Communie v. den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Zondag 13. Te 7 u., H.Mis en alg. Communie v. de Congreganisten. In St Maartens, te 11 l/g u., plechtigheid tot zalig aandenken aan M gr de Brouwer, gewezen deken van leper. 's Namiddags, vergadering der Congregatie. Zondag 20. Te 7 u., H.Mis en alg.. Communie v. de schoolkinderen. De Hoogmis te 10 u, zal uitge voerd worden door het zangkoor v. Ruisbroeck-Brussel. Zondag 27. Onder dc H.Mis van 6 en 7 u.r alg. Communie voor den H. Hartebond der chr. vrou wen en jonge dochters. 's Namiddags, vergadering der Congregatie. Dinsdag 29, feestdag van de HH. Apostelen Petrus en Paulus. Gen. Absolutie voor de Derde-Or delingen. In St Pieterskerk is er Gedurige Aanbidding Juli. Donderdag 1. 's Avonds, te 6 1/2 u., godvruchti ge oefening van het Heilig Uurin de Sacrakapel van St-Maartens Vrijdag 2. Feestdag van Onze Lieve Vrouw Be zoeking en eerste Vrijdag der maand. Gen. Absolu tie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van het H.Hart \an Jesus. 's Avonds te 6 t/s u., pi. Lot en Kruisweg In St-Maartens 23 Mei, te 11 1/2 u,, v. dh. en Mevr. Bruno Soete. 6 Juni, te 11 1/2 u„ v. dh. en Mevr. Arthur Mcssiaen- Depuydt. 13 Juni, te 81/211., v. dh. Robert Milleville. 20 Juni, te 11 1/2 u., v.. dh. en Mevr. Jules Platevoet- Gekiere en dochter Agnes. 27 Juni, te 11 1/2 u., v, dh. Emiel Hollebeke. In Sl-Picters te 81/2 u. 23 Mei, gez. Mis v. Leon Legrand. Maandag 24 Mei, te 7 u. zielmis v. de familie van Ge- tard Paltyn-Slosse. 30 Mei, gez Mis v. de familie v. Isidore Verschoore- Vanfakenberghe. 6 Juni, gez. Mis v. Jules Holvoet, hsvr. Stephanie Aernout en kinderen. 13 Juni, zielm. v. d. fam. Homey, Durnez, Derudder. 20 en 27 Juni, gez. Mis v. Leon Legrand. 29 Juni, (Dinsdag) te 9 u., gez. Mis v. E.H. Neuville. In St-Jacnht 23 Mei, te 8 i/j u., v. Gaston Denecker, echtgt Vande- voorde. 30 Mei, te 8 '/j u., v. Pauline Masschelein, hw Volckaert. 6 Juni, te 7 1/» u., v. de overl. ouders en schoonouders v. Leon Riem-Desmicht. Te 8 1/2 u., v. Elie Vanderméersch. 13 Juni, te 71/2 u. v. Theophile Dekervel. Tc 8 1/jU., v. Zoë Beun, hsvr. Grimmonprez. 20 Juni, te 7 1/2 u., v. Theophile Dekervel. 27 Juni,, te 81/2U., v. Emiel Everaet. In St-Nicolaas te 9 .u 23 Mei, v. Mr Henri Ballevier. 24 Mei te 7V»u., gez. in. v. de overl. familie v. Gerard Pattyn-Slosse. 30 Mei, v. Mr Camiel Vanspranghe. 6 Juni. v. M' Theophiel Victor. 9 Juni, v. Mr August David. 27 Juni, v. Mevr. Mathilde Vermander, echte v. Mr Camiel Beke en v. 2. familie. Drukk. Boekb. Boudry-Temperman, Yper, Tel. 247.

Tuinklokke (1930-1940) | 1937 | | pagina 4