Goddelijke Diensten Zielmissen 'sZondags Juni. Zondag 12. Feestdag der H. Drievuldig heid. Onder de H. Mis van 7 u., zal de indrukwek kende ceremonie, plaats hebben der plechtige Commu nie. Er is ook alg. Communie voor de Congrega- nisten. Tc 4 u„ Rozenkrans, plechtige vernieuwing der Doopbeloften en zegen met het Allerheiligste. Maandag 13, wordt het feest van de Goddelijke Voorzienigheid gevierd in St Nicolaaskerk. Volle af laat, onder de gewone voorwaarden. Te 8 u., pl. Mis en 's avonds te 7 u., Rozenkrans, Sermoen en Lof. Gedurige aanbidding bij de Zusters der Voorzie nigheid. Donderdag 16, H. Sacramentsdag. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., H. Mis met zang en eerste Communie der lieve kleintjes van de St Michielsschool en van de Stads meisjesschool der Rijselstraat. Te 9 u., Hoogmis. Kw. over 6 u., sol. Vespers met uitstelling van het H. Sacrament en plechtig Lof. Zondag 19, Plechtigheid van H. Sacra ment; dag. Alg. Communie voor de schoolkin deren. Te 911., Hoogmis. Te lou., plechtige H. Sacramentsprocessie. Donderdag 23. 's Avonds, te 6 u., optocht der schoolkinderen die hun lieve bloemenhulde aan het PI. Hart van Jesus gaan aanbieden in de St Maartenskerk. Vrijdag 24, feestdag van het H.Hart van Jesus. De huizen bevlaggen a. u. b. Gen. Ab solutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., H. Mis met zang en alg. Communie. Te 9 u., Hoogmis. Te 61/0 u., pl. Lof, met toewijding der huisgezinnen aan het H.Hart. Vandaag is er gedurige aanbidding in het Gesticht van 't H. Hart, Vlamertingsche steenweg. Zondag 26. Alg. Communie v. den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregatie. Woensdag 29, feestdag van de HH. Apostelen Petrus en Paulus. Gen. Absolutie voor de Derde- Ordelingen. Te 9 u., Hoogmis. Kw. over 6 u. Sol. Vespers en pl. Lof. Gedurige aanbidding in St Pieterskerk. Donderdag 30. 's Avonds, te 6i/2 u., in de Sacrakapel van St Maartenskerk, zegenrijke oefening van het «Heilig Uur». Juli Vrijdag 1. Te 7 u. Sol. Mis ter eere van het H.Hart van Jesus. 's Avonds, te 6 t/j u., pl. Lof en Kruisweg. Zaterdag 2, «Onze Lieve Vrouw Bezoeking». Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., H. Mis met zang en alg. Communie voor de Congre- ganisten. Van avond begint in St Nicolaaskerk, de pl. Octaaf ter eere van O. L. Vrouw van de Vesten. Gedurige aanbidding in het Nazarethgesticht. Zondag 3. Te 7 u., alg. Communie v. den H. Hartebond der mannen en jongelingen. Te 4 u., pa rochiale processie op St Pieters. Dinsdag 5. Te 7 u., zielmis v. de Heeren Armand en Roger Persyn. Zondag 10. Te 7 u., alg. Communie voor de Congreganisten. 111 St Maartens wordt van wege het u Julicomi- teit de Hoogmis met gelegenheidstoespraak op gedragen voor de helden van 1302 (fundatie Meer seman Te 4 u., parochiale Processie op St Nicolaas. Vrijdag 15. Naamfeest van Z. Exc. Mgr Henri Lamiroy, bisschop van Brugge en verjaardag van de pl. Consecratie onzer kerk in 1930 Te 7 0., Sol. Mis voor het geestelijk en tijdelijk welzijn der pa rochianen. In St-Maartens 19 Juni, te 11 1/2 u., v. Heer en Vrouw Jules Pla- tevoet en hun dochter Agnès. 26 Juni, te 8 1/2 u., gez. zielmis v. Heer en Vrouw Robert Milleville-Becar. Te 11 1/2 u., v. Mevr. Ver- sailles-Dieu. 3 Juli, te 8 t/g u., gez. zielmis v. Heer en Vrouw Char les Vandeputte-Vermeersch. 10 Juli, te ir 1/2 u., v. Mevr. Vandcnberghc-Verbeke. In St-Pieters 12 Juni, te 8 1/2 u., gez. M. v. Jules Holvoet, zijne huisvr. Stephanie Acrnoudt en hunne kl. kinderen Lu- cienne en Suzanne Landerwyn. Dinsdag 14, te 11 u., jaargetijde v. de familie Van- dewynckel en Worme. Donderdag 16, te 9 u., Mis v. Henri Cailliau. 19 Juni, te 8 1/2 u., gez. M. v. Valère Lelong. 26 Juni, te 8 Vau-gez. M. v. Leon Legrand, zijne huisvr. en hun zoon Emeric. Te 10 u., Mis v. We Dewitte. Woensdag 29, te 9 u., Mis v. E. H. Neuville. 3 Juli, te 8 1/2 u-. gez.M. v. Emile Santy. 10 Juli, te 8 1/2 ti., gez. M. v. August Lemay en huisvrouw. Maandag 11 Juli, te 10 u., gez. M. v. Louise Be- noot, huisvrouw Jules Van Raes. In St-Jacobs 12 Juni, te 8 V2 u., v. Joseph Deplancke, zoontje van Julien en Zulma Knockaert. 19 Juni, te 8 1/2 u- v. Elie Vandermeersch. 26 Juni, te 8 1/2 u., v. Helene Vandevelde, hsvr. Omer Gisqu'.ères. 3 Juli, te 7 1/2 tl-, v. Valere Berghman, echtg. Louise Pattyn. Te 8 i/g u., v. Euphrasie Waterbley, huisvr. Mouchamps. 10 Juli, te 7 1/2 u., fundatiemis v. Alois Verfaillie, hsvr. en kinders. Te 8 '/j u., v. Alphonse Verstraete, echtg. Lucie Moncarey. Maandag 11 Juli, te 10 u., sol. Jaarmis v. dh. Cy- riel Gadeyne-Verrue. In Sl-AJicolaas, te 9 u. 19 Juni, v. Mevr. Burggraeve VanDamme, Statiestr. 26 Juni, v. Mevr. Wc Vandevelde, Elverdingestr. 3 Juli, v. Mr Emiel Desramault, Dikkebuschsteenw. 10 Juli, v. Heer en Vrouw C. Jolvt-Leclaire, de Stuersstraat. Drukk. Boekb. P. Boudry-Temperman, leper, Tel. 247.

Tuinklokke (1930-1940) | 1938 | | pagina 4