Qoddelljke Diensten Zielmissen 's Zondags v vrj7« i 7 .T )C> October Zondag 2. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie v. den H. Hartebond der mannen en jongelingen., Te 4 u., gaat de Bedevaart van den H. Rozenkrans uit, op St Jacobsparochie. t, Maandag 3. Feestdag van de H. Theresia van het Kind Jesus. Van heden af, het dagelijksch Lof te 5 u. Dinsdag 4. Feestdag van den H. Franciscus van Assisië. Gen. Absolutie v. de Derde-Ordelingen. Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Vrijd ag 7. F'eestdag van O. L. Vrouw van den H, Rozenkrans. Zondag 9. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie v. de Congreganisten. Na de Hoogmis, vergadering der kleine Congregatie en 's namiddags, groote Con gregatie. Vrijdag 14. Feestdag van den H. Donatianus, patroon van ons Bisdom. Vandaag is het p jaar ge leden dat Z. Exc. Mgr Lamiroy de bisschopswijding ontving, r Zondag 16. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor de schoolkinderen. r.. Van 16 tol Zondag 23 October, spaarweek voor de Missies Zondag 23. Alg eme ene Missiezondag: missiepreek, in al de kerken, en omhaling voor de Voortplanting van 't Geloof Na de Hoogmis, kleine Congregatie; en 's namiddags, groote Congregatie. Dinsdag 25 en Woensdag 26, is er Gene- nerale Berechting voor de zieken en kranken der pa rochie. IVfen gelieve een der Heieren Geestelijken te verwiftigen.(- Zondag 30. --„Feest van Christus-Koning: alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrouwen en jonge dochters. Te 10 u., plechtige Hoogmis. Te 3 u., Rozenkrans en plechig Lof met gelegenheidstoespraak. Maandag 31. Vigilie van Allerheiligen gebo den vasten en vleesqhderving. Biechtgelegenheid van af 4 u., en heel den avond. November Dinsdag 1, Hoogdag van Allerheiligen. Volle aflaat en Gen. Absolutie v. de Derde-Ordelin gen. De Goddelijke Diensten gelijk 's Zondags. De Hoogmis te 9 1/2 u. Sol. Vespers en Lof te 4 u. Plechtig officie der overledenen te 6 u. Van heden af tot middernacht van Allerzielen, kun nen al de geloovigen, onder de gewone voorwaarden, een Vollen Aflaat verdienen, gelijk aan den Aflaat van Portiuncula bij ieder kerkbezoek. Uitsluitend toe passelijk aan de zieltjes van 't Vagevuur. Woensdag 2, Allerzielendag. Vandaag mogen al de priesters drie HH. Missen lezen. Te 9 u., Sol. Dienst voor onze afgestorven parochianen aan de offerande worden gedachtenissen uitgedeeld, vermeldende al de parochianen die overleden zijn sedert Allerheiligen 1937. 's Avonds, te 5 u., plechtig Lof en sol. Kruisweg ter intentie van de zieltjes van 't vagevuur. Donderdag 3. Kw. vóór 7 u., wordt het brood plechtig gewijd ter eere van St Hubertus. Te 7 u.,_ jaargetijde voor de overledene priesters en weldoeners van kerk en Bisdom. 's Avonds, te 6 t/s u., in St Maar tenskerk, zegenrijke oefening van het Heilig Uur met godvruchtige herdenking van onze lieve dooden. Vrijdag 4. Te 7 u., Sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus en akte van toewijding. 's Avonds, te 5 u., pl. Lof en Kruisweg. In St-Siaartens, te 11 1/2 - 2 Oct., v. Mr en Mevr. Jules Wolters. 16 Oct., v. dh. Ch. Barbiez-Hoflack en overl. familie. 23 Oct., te 8 1/2 u., gez. zielmis v. Mr en Mevr.-Leo pold Frovoost-Dedrijver. Te 11 t/}u, v. Mevr. Elisa V erplancke-Gillis. 30 Oct., v. Mevr. Donck. In St-Pieters 2 Oct., te 10 u., Mis v. Pharailde Liefooge, hsvr. Gar- reyn-- 9 Oct., te 8 V? tt., gez. Mis v. de ouders v. Odile Bpudrv en tjie zijner hsvr. Gabrielle Vandeputte. 16.Oct., te 8 i/j u.,gez, M. v. Henri Caillau Te 10 u., M. v. Marie Coffijn, hsvr. Dehaene en familie. 23 Oct., te 8 1/2 u., zielm. v. Henri Decan en hsvr. Euphrasie Santy. 30 Oct., te 8 i/2 u., gez. M. v. de moeders v. Firmin Raes-Pinet en van zijne huisvr. 1 Nov.4 (Allerheiligen) te 8 1/2 u., gez. M. v. Emile- Ronse en zonen. 2 Nov., (Woensdag), te 8 V2 u., gez. M. v. Louise Benoot, huisvr. Jules Vanraes. In St-Jacobs. V 1 1 f. -i- io 1 -i 2 Oct.,-te. 7 Vs u-> Y- Trma Snick, hsvr. .Goemaere ei»; v„ Daniel Goemaere. Te 8 1/2 u., v. Eudoxie Six, hsvr. Knockaert. 9 Oct., te 7V2U., v. Victor Carissimo. Te 8V2U., v. Octavie D.urnez, hsyr. Chs Dewagter. en overl. dochter IC Oct., te 7 i/a u.„ v> Alois Louwiagie^en M-Th. De- hacker z. hsvr. Te 8 Vt u., v. CamilleFAch. Ossieur, echtgr, R. .Mouton. r 23 Oct., te 17 7/2 u., v. Hubert Fiers, echtg. Legrou. Te. 8 Vb u., ,v. Emiel Messian- 30 Oct., te 8 1/2 u,, v. Celine Leleu, hsvr. Bouten, 1 Nov.-, (Allerheiligen), te 7 }h U-»v- de overl. fam. van al de leden der Hofbouwmaatschappij «'t Belfort Te 8 i/j u., v. Leon Declercq, echtg. d'Heere. In St-Nicolaaste 9 u. 2 Oct., te 8 u., v. Mevr. Eveline Philippo, echtg. v. Florimond Verschoore. >Te qu., v. M' Arthur Herrier. 9 Oct., v. Mr Theofiel Werrebrouck- 16 Oct., te 8 u., v. Mevr. Vandendriessche, de Stuers- straat. Te 9 u., v. Mr Henri Willekens, gewezen kan tonnier, en dochter Leonie, echtgenoqte Eottilius. 23 Oct., v. Mr en Mevr. Quirinus Deruyter-Mahieu en kir.ders. 30 Oct., v. Mr Camiel Oogbe. 1 Nov., (Allerheiligen) v. Mevr. Cornette en zoon. Georges. - - Drukk. Boekb. P. Boudry-Temperman, leper, Tel. 247,

Tuinklokke (1930-1940) | 1938 | | pagina 4