Zielmissen *s Zondags Goddelijke Diensten December Zondag 18, Te 7 u., alg. Communie voor de schoolkinderen. Dinsdag 20. Te 10 u., Sol. begrafenisdienst voor Mevr. Cttvelie-Duquesne, Boomgaard straat. Dinsdag 20 en Woensdag 21, wordt Onze Lieve Heer thuis gedragen naar de zieken en kranken der parqchie. Woensdag 21. Te 10 u., pl. Jubelmis, opgedra gen door Z, E.H- Devos, Zaterdag 24, Vigilie of vooravond van Kerst dag geboden vasten en vleeschderving. Gelegenheid om te biechten vanaf 4 u. en heel den avond. Zondag 25, Kerstdag. Gen. Absolutie voor de Derde-Qrdelingen. Er warden drie Salemneele Mis sen gezongen De Kerstmis te middernacht kw. vóór 12 u-, indrukwekkende plechtigheid van het aanbrengen van 't Kindeke Jesus in de kribbe). Te 7 u., de Herdersmis te tow., de plechtige Hoogmis. Omhaling voor het edele werk der H. Kindsheid. Gelezen HH. Missen te 6 u. en te 61/2 u.8 u. en 8 u-911. en 11 I/ju. 's Namiddags, te 4 u., Sol. Vespers en pl. Lof en uitvoering van mooie Kerstlie deren. Maandag 26, tweede Kerstdag. Te 9 u., Sal. zielmis v. dh. Henri Roose en Mevr. Elisa Van- derghote-Roose. Kw. vóór 5, n„ Sol. Vespers en Lof. Zalig en gelukkig Nieuwjaar wenschen IJ de Geestelijken der Parochie. Januari Zondag 1, Nieuwjaardag. Gen. Absolutie v. de Derde-Ovdelingen. Te 711., alg. Communie voor den H. Hartehond der mannen en jongelingen. Maandag 2. Feestdag van den Zoeten Naam Jesus. Dinsdag 3. Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger l'ersyn. Donderdag 5. 's Avonds, te 61/2 u., in St- Maartenskerk, «Heilig Uur» met uitstelling van het Allerheiligste, ledereen wordt er toe ukgenoodigd om door dat uur van liefdewalte den zegen v. Jesus H. Hart over het jaar 1939 te bekomen. Vrijdag 6, Driekoningendag. Gen. Ab solutie v. de Derde-Ordelingen. Te 7 u., Sol. Mis met alg. Communie, ter eere v. het H. Hart van Jesus. Te 9 u., Hoogmis. Kw. vóór 5 u., Sol. Vespers en Lof, waarna Kruiswegoefening. Zendag 8, feestdag v. de H. Familie. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie v. de Congreganisten. Kw. vóór 4 u., vergadering der Congregatie. Zondag 15. Algemeene Communie voor de school kinderen. Van Woensdag »8 Januari,(feestdag v. S'Petrus'Stoel te Rome tot 25 Januari feestdag der Bekeering v. den H. Pauhts wordt de «Internationale Bid week gehouden, om van God af te smeeken «één heid van geloof onder al de christenen. M««nciir»tentie VOOR HET APOSTOLAAT DES GEBEDS December. Alg. intentie opdat, door Gods genade, geschikte apostelen ontstaan ter bekeering van het Joodsche Volk. Missie-intentie voor de Katholieke scholen in Japan. Januari. Alg. intentie: voor de algemeene en bijzondere inzichten van onzen H. Vader. Missie-intentie opdat alle verdwaalden tot de éénheid der Kerk terugkeeren. In St-Maartens 18 Dec., te 8 V2 u:, v. Vr. Marie Ververcken-Mes- siaen. Te 11 i/ï u-, v. de afgestorven leden v. den Bakkers - en Pasteibakkersbond. 25 Dec., te 8 1/2 u., v. Heer Corneillie, Lombaardstr. Te 11 1/2 u., v. dh. Aimé Coudron. 26 Dec., 2e Kerstdag) te 9 u., v. dh. Henri Roose en dochter Elisa, echtg« v. dh. Maurice Vanderghote. 1 Jan., te 8 t/o u., v. Jw. Marie Demeersseman. Te 11 1/2 u., v. de gezusters Dedulle cn Mevr. Pinte. 8 Jan., te 8 V» u., v. Jw. Marie Demeersseman. Te 11 1/2 u., v. Mevr. Vandevivere-Deconinck. 15 Jan., te 8 t/2 u., v. Jw. Marie Demeersseman. Te 11 1/2 u., v. dh. en Mevr. Auguste Gruwez-Loonis, er» Mevr. Irma Saioraé, echtgc v. dh. Aimé Gruwez. In St-Pieters. Maandag 19 Dec., te 90., Jaargetijde v. Z. E. H. Ka nunnik Delaere, gewezen pastor der parochie. 25 Dec., (Kerstdag) te 8 l/2 w-, g-M. v. Anna De- rudder, lisvr. Isidore Dehaene. 1 Januari, te 8 t/ï u., gez. M. v. Cesar en Silvere Ramboer. 8 Jan., te 8 i/^u^ gez. M. v. Henri Bailleul en zoon. 15 Jan., te 8 V2 u-, gez. M. v. Camille Hof. I11 St-Jacobs. 18 Dcc., te 7 V2 u v- Achille Maerten-Heddebauw. 25 Dec., (Kerstdag) te 8 V2 v. Heer en Vrouw Joseph De Plancke-Slegtinck. 8 Jan., te 7 1/2 u., z. M. voor de overl. ouders v, René Peene en Marie Lebbe en v. hun dochter Irma. 15 Jan., te 8 u., z. M. v. Joseph De Plancke, zoontje v. Julien en Zulma Knockaert. In St-Nicolaaste 9 a. 18 Dec., te 8 u., v. Mr Albyn Meyskens, van wege zijne werkgezellen. Te 9 u. v. Mr Nestor Parret, M. Haiglaan. 25 Dec., (Kerstdag) v. Mr Roger Berghman, Aar- destraat. 26 Dec (2« Kerstdag) v. Mr Louis Deduytschaever de Stuersstraat. 1 Jan., (Nieuwjaardag) v. Heer en Vrouw Louis Ghillebert. Eigen Heerdstraat. 8 Jan., v. Mr Jozef Duflou, Doorgangstraat. 15 Jan., v. Mr René Decan, Doorgangstraat.^ Drukk. Boekb. P. Boudry-Temperman, leper, Tel. a^gr.

Tuinklokke (1930-1940) | 1938 | | pagina 4