Goddelijke Diensten Maandintentie Zielmissen 's Zondags April Zondag 2, Palmzondag. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en jon gelingen. Te 9 u., plechtige Palmwijding in St Pieterskerk Te 9 1/2 u., de indrukwekkende Palmprocessie langs de Rijselstraat, Neermarkt en Leet. De bewoners ge lieven hun huizen te bevlaggen. Te 10 u., plechtige Hoogmis in St Maartens. 's Namiddags, te 3 u., Ves pers en Lof met Fassie-sermoen. Aan de Derde-Ordelingen zal de Gen. Absolutie met vollen aflaat gegeven worden op al de dagen der Goede Week van Palmzondag tot Paschen inbegrepen. Dinsdag 4. Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Witte Donderdag 6. Te 7 u., Hoogmis met alg. Paaschcommunie, bij voorkeur aan de Nutting der H.Mis. Heel den dag wordt het Allerheiligste uit gesteld op het rustaltaar Te 3 u., Ceremonie der Voetwassching aan dertien arme lieden. Te 8 u., plechtige avonddienst met meditatie: 'tis onze liefdewake bij den Goddelijken Zaligmaker. Daar na wordt het Allerheiligste processiewijze naar de sa cristie overgebracht. St.Nicolaaskerk blijft open den ganschen nacht. Goede Vrijdag 7. Vanaf 6ü., wordt de aan-, bidding van Witten-Donderdag voortgezet. Te 7 u., het morgen-Officie. Te 3 u., Kruisweg. Paasch -Zaterdag 8. Het Officie begint te 6 1/2 u., en de feestmis wordt gecelebreerd om 8 u. H. Communie aan de Nutting. Vanaf 8 1/2 u-> 'can men gewijd water bekomen. 's Middags (i2u. ein digt de Vastentijd en is het gebruik van vleeschspijzen toegestaan. Te n u., kerkelijke plechtigheid voor het diamanten bruiloft van het echtpaar Arthur Sabben en Eveline De Groote, Noordlaan. Zondag 9, Hoogdag van Paschen. Alg. Communie voor de Congreganisten. Onder de plechtige Hoog mis, te 10 u., uilvoering van de Sequentie «Victimae Paschalivan Aug. Revns en het Benedictusvan Ch. Gounod a Capella 's Namiddags, te 3 u., Sol. Vespers en plechtig Lof, waaronder feestpredicatie. Maandag 10, tweede Paaschdag. Te 9 u., Hoogmis. Kw. over 6 u., Sol. Vespers en Lof. Vrijdag 14. Gedurige aanbidding in de kapel der Arme Klaren. Zondag 16, Beloken Paschen. Alg. Communie v. de schoolkinderen. Vandaag is er gedurige aanbidding in de kapel van S' Jans Godshuis Ste Godelieve Zondag 23. 's Namiddags, vergadering der Maria- Congregatie. Dinsdag 25, S' Marcusdag. Te 7V2U-, Kïuisprocessie uit St Maartens naar St Pieterskerk, al waar de Sol. Mis gezongen wordt om 8 u. Woensdag 26. Plechtigheid van den H. Jozef Sol. Mis te 7 offerblok Zondag 30. Alg. Communie voor den H. Harte bond der christene vrouwen en j. dochters. Te 3 u., opening der Meimaand. VOOR HET APOSTOLAAT DES GEBEDS April. Alg. intentie: opdat de ouders meer zorg zouden besteden aan de godsdienstige opvoeding van hun kinderen. M i s s i e - i n t en tie opdat in Indië het streven der inboorlingen zich niet tegen het christendom zou keeren. In St-Maartens. 9 April, Paschen, te 8 tyj u., gez. M. v. dh. P. Desae- deleire-V erschoore. Te 11 1/2 u., v. dh. Polvdore Vandoolaeghe. 10 April, 2« Paaschdag, te 9 u., Sol. Mis voor Mr Henri Siroux en overleden familie. 16 April, te 11 u.> v. dh. Joseph Moulaert-Martin. 23 April, te 8 1/2 u., v. dh. en Mevr. Theophiel Bories- Laurie en zoon Achiel. Te 11 1/2 u., v. dh. Francois Denys-Peeren. 30 April, te 11 V» u., v. dh. Maurice Gillis-Devos. In St-Pieters. 2 April, te 8 1/2 u-> g- M. v. Georgette Blomme. 9 April, Paschen, tc S t/t u., g. M. v. Louise Louf, we v. Nestor Glissoux. 10 April, 2e Paaschdag, te 8 1/2 u., g. M. v. Leon Le grand, zijne huisvrouw en hun zoon Enteric. Te 9 u., g. M. v. de overleden familie v. Cyrille Sou- bry en van zijne huisvrouw. 16 April, te 8 t/g u., z- M. v. Isidore Lalous en hsvr. Te iou.,g. M. v. Louise Benoot, hsvr. Jules Van Raes. 23 April, te 8 1/2 u., gez. M. v. Henri Bailteul en zoon. 30 April, te 8 t/'g u., gez. M. v. Arthur Kerrinckx. In St-Jacobs 2 April, te 7 1/2 u., v. Heer Mennens. Te 8 1/2 u., v. Marie Demeersseman. 9 April, Paschen, te 7 '/g u., v. Julienne Acke en voor de overleden ouders van Leopold Comyn. Te 8 t/g u., v. Pelagie Rondelez, huisvr. Victoor. 10 April, 2e Paaschdag, te 7 1/2 u., Mis v. Cyrille Van- damrae. Te 9 u., v. Robert Rondeier, echtgt. v. Zulma Knockaert. 16 April, te 7* 1/2 u-» v- Mr Mennens. Te 8 '/j u., v. de gewezen koster. 23 April, te 7 1/2 u., v. M' Henri Castel. Te 8 1/3 u.,. v. Henri Lauwers zijne huisvr. en overleden kinders. 30 April, te 8 1/2 u., v. Gustave Wenes en huisvrouw. In St-Nicolaaste 9 u. 9 April, Paschen, v. Mevr. Bossaert, Statiestraat. 10 April, 2e Paaschdag, v. Mr Verrue, M. Fochlaan. 16 April, v. Mr Quirinus Strumane, Tuinwijk. 23 April, v. Mevr. Albertine Depuydt, echtg® van M. Derez en overleden familie, Dikkebuschsteenweg. 30 April, v. Mr Marcel Soete, Statiestraat. Drukk. Boekb. P. Boudry-Temperman, leper, Tel. 247.

Tuinklokke (1930-1940) | 1939 | | pagina 4