Eere»Communiekanten Eerste Communiekantjes Uit onze Kerkregisters Vaders en moeders, oudere broeders en zusters, vrienden en kennissen! Mei ontroering beziet gij die kin deren, in hun splinternagelnieuwe kleeren, frisch en zui ver zoo van buiten als van binnen... Ja, van binnen: mocht gij hun hartje zien, ge zoudt wel zeggen dat het nog veel schooner is dan hun kleerkens Ehwel, denkt eraan, dat gij eenmaal uw eerste en Plechtige Communie gedaan hebt. Denkt eraan dat ook gij, op dien onvergetelijken dag, de beloften van uw H. Doopsel vernieuwd hebt, beloften van getrouwheid aan Onzen Lieven Heer en aan zijn H.Kerk. Hieronder de namen van onze Eere-Communiekan- ten in orde van a. b. c. Onze jongens 1. André Allemon, Veurnesteenweg. 2. Willy Angillis, 3. André Baelen, Kaai-West. 4. Daniel Bekaert, Paddevijverstraat. 5. Willy Bonte, Veurnesteenweg. 6. Jean Bryxis, Adj. Masscheleinlaan. 7. Herman Buckinx, Cartonstraat. 8. Paul Catry, Pennestraat. 9. Willy Ceuninck, Pennestraat. 10. Paul Cocle, Boterstraat. 11. Philippe Cocle, 12. Antoon Debyser, Deken Delaerestraat. 13. Paul Decoene, Weverijstraat. 14. Roger Decommer, Kalfvaart. 15. André Denys, Diksmuidestraat. 16. Henri Depoorter, Groote Markt. 17. Pierre Deroo, Cartonstraat. 18. Jerome Filiaert, Boezingestraat. 19. André Flamand, Kalfvaart. 20. William Florentyn, Bruggesteenweg. 21. Willy Garreyn, Diksmuidestraat. 22. Leon Ge'.them, Diksmuidesteenweg. 23. Walter Gouwy, Kaai-West. 24. Maurice Lewyllie, Bruggesteenweg. 25. Gerard Parein, Adj. Masscheleinlaan. 26. Joseph Platteau, 27. Paul Platteau, 28. Jacques Timperman, Groote Markt. 29. Wilfried Verbeke, Rijselstraat. 30. Roger Verheye, Bruggesteenweg. 31. Jean Versailles, Boterstraat. 32. Ghislain Wenes, Lange Meerschstraat. Onze meisjes 1. Maria Allemon, Veurnesteenweg. 2. Adrienne Beele, Oude Veurnestraat. 3. Marie-Agnes Blanckaert, Slachthuisstraat. 4. Eliette Bonte, Elverdingestraat. 5. Olga Bonte, 6. Juliette Brouwers, Diksmuidestraat. 7. Denise Busschaert, Gevangenisstraat. 8. Noëlla Caenepeel, Boezinge. 9. Jacqueline Delmotte, Boterstraat. 10. Simone Denoyelle, Oude Houtmarktstraat. 11. Ghislaine Depoorter, Groote Markt. 12. Volande De Roo, Korte Thouroutstraat. 13. Jeanne Deruyter, Noordlaan. 14. Vvonne De Volder, Bruggesteenweg. 15. Godelieve Donche, A. Stoffelstraat. 16. Roza Donche, A. Stoffelstraat. 17. Anna Fernagut, Omloopstraat (Vlamertinge) 18. Godelieve Fernagut, 19. Jacqueline Fleerackers, Wandeling. 20. Jacqueline Gryson, Diksmuidesteenweg. 21. Mireille Hoet, Oude Houtmarktstraat. 22. Yolande Indervuyst, Lange Meersch. 23. Maria Laton, Noordlaan. 24. Louise Lemaire, Boterstraat. 25. Denise Lermytte, Boomgaardstraat. 26. Suzanne Molein, Boterstraat. 27. Ida Ooghe, Recollettestraat. 28. Marie-Thérèse Rossey, D' Hondtstraat. 1 29. Irène Sagaer, Noordlaan. 30. Agnes Six, Paddevijverstraat. 31. Magda Sohier, Veurnesteenwqg. 32. Yvonne Sohier, 33. Magda Tavenier, Leet. 34. Yolande Titeca, Weverijstraat. 35. Denise Vandepitte, Oude Houtmarktstraat. 36. Denise Vandeviverc, Diksmuidestraat. 37. Simone Vereecke, De Montstraat. 38. Hedwige Waterblee, Diksmuidestraat. Men zou er bij weenen van aandoening Die kleine kleintjes, zonder uiterlijke pracht of praal, maar met een zieltje nog bekleed met het sneeuwwitte kleed van hunne eerste onschuld, met een hartje, zóó verlangend naar Jezus, zóó vurig Jezus beminnend. Vaders 1 Moeders! wiens kleine kleintjes hun eerste Communie doen, op H. Sacramentsdag (8 Juni), wij wenschen u geluk 1 Wij zijn overtuigd dat een of meer leden van het huisgezin, best Vader of Moeder of alle twee, zullen meekomen en zij ook, zoo mogelijk, te Communie gaan. Door het doopsel herboren. 30 April, Hélène Vanoverschelde, d. v. Albert en Yvonne Legrand, Surmontstraat 13 Mei Sonja Carton, d. v. Origène en Irma Leroy, Slachthuisstraat 14 Mei, Georgette Doutrelandt, d. v. Georges en Jeanne Bul- ckaen, Nbordlaan 14 Mei, Willy Tresy, z. v. Georges en Leontine Staessen, Pennestraat; 18 Mei, Yvonne Cal- lewaert, d.'v. Helioaoor en Suzanne Ossieur, Kleine Pennestraat 30 Mei, Guido Van Den Bossche, z. v. An dré en Ivonne DeVlieghere, Oude Houtmarktstraat. Door het huwelijk verbonden. 15 Mei, Michel Beirnaert en Simone Landtsheere Korte Thouroutstraat 20 Mei, Lionel Seghers en Mar guerite Van Steenkiste, Oude Houtmarktstraat; 27 Mei, André Duprez en Ida Timmerman, Elverdingestraat. In den Heer ontslapen. 2 Mei, Alida Courouble-Lievens 1858 Korte Thou routstraat; 5 Mei, Irma Gilbert-De Saint Martin (i860), Veurnesteenw8 Mei, Sylvère Reynaert-Vyaene (1888), Rijselstraat -21 Mei, Helena Peel-Vandewalle (1907), Rijselstraat 23 Mei, Bertha Declercq-Cnockaert £1904), Slachthuisstraat.

Tuinklokke (1930-1940) | 1939 | | pagina 2