O Geldelijke Diensten Maandintentie Zielmissen 's Zondags -1 - Juni Zondag 4. Feestdag der H. Drievuldig heid. Onder de H. Mis. van 7 u'.j zal de indruk wekkende ceremonie plaats hebben der plechtige Com munie Te 4 u., Rozenkrans, plechtige vernieuwing! der Doopbeloften en zegen met het Allerheiligste. Vandaag, 4 Juni, is er gedurige aanbidding in de St Nicolaaskerk. Maandag 5. Te 7 u., H. Mis van dankzeg ging voor onze Eere-Communiekanten. In St Nico laaskerk wordt het feest van de Goddelijke Voorzie nigheid gevierd. Volle aflaat, onder de gewone voor waarden. Te 8 u., pl. Mis en "s avonds, te 7 tl., Rozen krans, Sermoen en Lof. Gedurige aanbidding "bij de Zusters der Voorzienig heid. Dinsdag 6. Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Dinsdag 6 en Woensdag 7 Juni, wordt Onze Lieve Heer thuis gedragen naar de zieken en kranken. Donderdag 8, H. Sacramentsdag. Gen. absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., H. Mis met zang en eerste Communie der lieve kleintjes van de St Michielsschool en van de Stads meisjesschool der Rijselstraat. Te 9 u., Hoogmis. Kw. over 6 u., sol. Vespers met uitstelling van het H. Sacrament, en plechtig Lof. Zondag 11. Plechtigheid van H. Sacra mentsdag. Alg. Communie voor de schoolkin deren. Te 9 u., Hoogmis. Te 10 u., plechtige H. Sacramentsprocessie. Kw. vóór 4 u., vergadering der Maria-Congregatie. Dinsdag 13. Te 10 u. in St Pieterskerk en te 11 u. in St Maartenskerk wordt het H. Vormsel toege diend door Z. Exc. Mgr Lamiroy, bisschop van Brugge. Donderdag 13. Te 10 u., in St Maartenskerk, plechtige Jubelmis, opgedragen door E. H. Lamerant. 's Avonds, te 6 u., optocht der schoolkinderen die hun bloemenhulde aan het H. Hart van Jesus gaan aanbieden in St Maartenskerk. Vrijdag 16, feest van het H. Ha,rt van Jesus. De huizen bevlaggen, a. u. b.Gen. Ab solutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., H. Mis met zang en alg. Communie. Te 9 u., Hoogmis. Te 6i/2u., plechtig Lof met toewijding der huisgezinnen aan het H.Hart. Vandaag is er gedurige aanbidding in het Gesticht van 't H.Hart, Vlamertingesteenweg Zondag 18. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor de schoolkinderen. Zondag 25. Onder de H. Mis van 6 en 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der christene vrou wen en jonge dochters. Donderdag 29, Feestdag van de HH. Apos telen Petrus en Paulus. Gen. Absolutie voor de Der de-Ordelingen. In St Pieterskerk, gedurige aanbidding. juli. Zondag 2. «Onze Lieve Vrouw Bezoeking». Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., alg. Communie voor den H. Hartebond der mannen en longelingen. Te 4 u., parochiale processie op St Pie- ters. In het Nazareth-Gesticht is er gedurige aanbidding. Dinsdag 4. Te 7 u., zielmis voor .de Héeren. Armand en Roger Persyn. Donderdag 's Avonds, te 8 u., in de St- Maartenskerk, Missie-Heilig-Uur geleid en gepre dikt door E. Pater De Clippele, S. J. Vrijdag 7. Te 7 u., sol. Mis ter eere van het H. Hart van Jesus met akte van toewijding, en 's avonds te 61/ju, plechtig Lof en Kruisweg. VOOR HET APOSTOLAAT DES GEBEDS lT TT ft Juni. A 1 g. intentie: opdat de geloovigen de deugden van Jesus' Hart zouden navolgen. Missie-intentie: voor de ontelbare massa chris tenen die in Midden-Afrika tot het ware Geloof be keerd worden. Juli. Alg. intentie: opdat het H. Vormsel, meer moge'gewaardeerd worden. Missie-intentie opdat de Mohammedanen Je- sus-Christus, onzen Verlosser, zouden erkennen. In Sl-Moartens, te 11 1/2 u. 4 Juni, v. dh. Sylvère Reynaert. 11 Juni, v. Heer en Vr. Jules Platevoet en dochter. 18 Juni, v. dh. Dr Van Robaeys. 23 Juni te 8 1/2 u-> oez- Mis v. Heer en Vr. Charles- Louis Vandeputte. Te 11 1/2 u., v. dh. Camille Van Raés. 2 Juli, v. Mevr. Helena Peel-Vandewalle. In St-Pietcrs} te 8 1/2 u. 4 Juni, gez. Mis v. de familiën Derudder en Durnez. 11 Juni, Zielm. v. Henri Verschoore. 18 Juni, gez. Mis v. Amand Deruyter en huisvrouwen. 25 Juni, gez. Mis v. Jules Lippinois. 2 Juli, gez. Mis v. Octavie Dejaegher, huisvr. v. Achille Degroote. In St-Jacobs 4 Juni, te 8 1/2 u., v. Zoë Beun, echtg. v. Alf. Grim- monprez. 11 Juni, te 8 1/2 u-> v. Elie Vandermeersch. 18 Juni, te 7 1/2 u., v. Mr Cyrille Lemahieu. Te 8 V2 m> v- Elzatje Pattyn. 25 Juni, te 8 1/2 u-> v. Marie Demeersseman. 2 Juli, te 7 1/2 u i v- Mr Cyrille Lemahieu. Te 8 1/2 u., v. Euphrasie Waterbley, hsvr. Mouchamps. In St-Nicolaas, te 9 u. 18 Juni, v. Juffr Maria Ferrand, Esplanade. 25 Juni, v. Mr Victor Titeca, M. Fochlaan. 2 Juli, v. Juffr Octavie Marescaux, de Stuersstraat. Drukk. Boekb. P. Boudry-Temperman, leper, Tel. 247.

Tuinklokke (1930-1940) | 1939 | | pagina 4