Goddelijke Diensten Maandintentie Zielmissen 's Zondags November Zondag 5. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie v. den H.Hartebond der mannen en jongelingen. Maandag 6. Te 7 u., Jaargetijde voor de over ledene priesters en weldoeners van Kerk en Bisdom. Dinsdag 7. Te 7 u., zielmis voor de Heeren Armand en Roger Persyn. Woensdag 8. Te 7 u., zielmis voor de afge storven leden van de Congregatie der Damen. Vandaag is er gedurige aanbidding in de kapel van de «H. Familie». D onderdag 9. Te 7 u., zielmis voor de afge storven leden van het Werk der arme kerken Zaterdag II, feestdag v. Sint Maarten, patroon van onze kerk en parochie. Te 7 u., Hoogmis ter eere van Sint Maarten. Te 10 u., Sol. Jaargetijde voor vnze gesneuvelde soldaten ,van wege het Ver- standhoudingscomiteit der Oud - strijders van leper. Kw. vóór 5 u., Sol. Vespers en pl. Lof. Zondag 12. Alg. Communie voor de Congrega- nisten. 's Namiddags, vergadering der Congregatie. Maandag 13. Te 7 u., zielmis voor de afge storven leden van de Dames van Barmhartigheid. Woensdag 15. Te n i/ju., pl. Te D e u m, ter gelegenheid van 's Konings naamfeest. Zondag 19. Te 7 u., alg. Communie voor de schoolkinderen. Gen. Absolutie voor de Derde-Or- delingen, naar aanleiding van den feestdag v. Sinte Elisabeth. Dinsdag 21. O. L. Vrouw «Presentatie» of Op dracht Gen. Absolutie v. de Derde-Ordelingen. Woensdag 22. Feestdag v. de H. Cecilia. Naar aanleiding van de Eeremis v. E. Pater Marcel Defoort, S. J., Missionaris in Indië, plechtige Mis te 10 u., in St Maartenskerk, met gelegenheidspreek door E. Pater De Clippele, S. J. Zaterdag 23. Feestdag van de H. Catharina Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Zondag 26. Alg. Communie voor den H. Harte- bond der christene vrouwen en jonge dochters. Als feestviering v. de H. Cecilia, wordt de H. Mis van 111/2U., opgeluisterd door de Symphonie Ypriana 's Namiddags, vergadering der Maria-Congregatie. Donderdag 30, Sl Andriesdag In StMaar- tens wordt een tombeopgesteld met den histori- schen pelder. 's Avonds, te 6 Yau zegenrijke oefe ning van het «Heilig Uur». December. Vrijdag 1. Te 7 u., Sol. Mis ter eere v. het H. Hart van Jesus, met akte van toewijding. Te 5 u., pl. Lof en gezamenlijke Kruisweg. Zondag 3. Eerste Zondag van den Ad vent. Alg. Communie voor den H.Hartebond der mannen en jongelingen. 's Namiddags, te 3 u., ope ning der plechtige Octaaf gevierd in St Maartenskerk ter eere v. de H. Barbara. Maandag 4, feestdag v. de H. Barbara. Te 7 u., Sol. Mis ter intentie van de levende en afgestor ven leden der Broederschap v. de H. Barbara. Vrijdag 8, feestdag v. O. L. Vrouw Onbevlekt Ont vangen. Gen. Absolutie voor de Derde-Ordelingen. Te 7 u., alg. Communie voor de Congreganisten. Te 9 u., Hoogmis. Kw. vóór 5 u., Sol-. Vespers en; pl. Lof. Zondag 10. Te 7 u., H.Mis en alg. Communie voor de Congreganisten. Te 3 u., in St Maartens kerk, Rozenkrans, sluitsermoen, pl. Lof en processie binnen de kerk. voor het Apostolaat des Gebeds November. Alg. intentie: bidden voor de vervolgers der H. Kerk. Missie-intentie: voor de Missies op Ceylon. December. alg. in t e n t i e voor de Seminaries. Missie-intentie: voor de Katholieke hooge- scholen in de Missielanden. In Sl-Maartens 5 Nov., te 8 i/a u., v. Juffr. J. Dewaele. Te 11 Ya u.,. v. de afgestorven leden van het Syndicaat der Beenhou wers. 12 Nov., te 11 1/i u., v. de afgestorven leden van. het Christen Werkersverbond. 19 Nov., te 8 1/2 u., gez. zielmis v. Hr en Vr. P. De- Defever-Sennesael, Diksniuidestraat. Te 11 u., v. Mr en Mevr. Caenepeel-Dezutter. 26 Nov., te II 1/2 u., v. de Iepersche muziekanten, gestorven op het eereveld en de afgestorven leden van Ypriana 3 Dec., te 11 Yau., v. dh. Désiré Leuridon-Sinaeve. 10 Dec., te 11 Ya u., v. de afgestorven leden van het Stedelijk Pompierskorps. In St-Pieters. 5 Nov., te S Ya u., gez. Mis v. Jules Cornilie. 12 Nov., te 8 Ys tl., gez. M. de vier gekroonden ter eere. 19 Nov., te 8 Y2 u., zielmis v. Arthur Procureur-De- lobel. 26 Nov., te 8 Yau-, zielmis v. Louis Logier-Windels en huisvrouw. 3 Dec., te 8 Ya u-, gez. M. v. Constant Waterbley en huisvrouw. 10 Dec., te 8 Ya u., M. v. Jules Lippinois-Desmadryi. J In St-Jacobs. 5 Nov., te 7 Ya u., v. Heer Cyrille Lemahieu. 12 Nov., te 7 Ya u., v. Elzatje Pattyn, dochtertje v. Achille en Je Baillievier. Te 8 Ya u v- Achille Maerten, echtgenoot v. Estella Heddebouw. 19 Nov., te 7 Ya v- Iyo Moentjens en huisvr. Te 8Yau., v. Maria Demeersseman. 10 Dec., te 7 Ya u., v. Heer Cyriel Lemahieu. In St-Nicolaas 5 Nov., te 9u., v. Mr Louis Gillebert en huisvr. Eigen Heerdstraat. 11 Nov., te 8 u., v. Mr H. Brutsaert, gewezen Volks vertegenwoordiger. Te 9 u., v. Mr Leon Declercq. Te 10 u., voor de overledene leden der V. O. S. en voor het behoud van den vrede. 19 Nov., te 9 u., v. Mr Henri Dupon, Colaertplaats. Drukk. Boekb. P. Boudry-Temperman, leper, Tel. 247.

Tuinklokke (1930-1940) | 1939 | | pagina 4