Goddelijke Diensten Maandintentie Zielmissen 's Zondags Maart. Zondag 17, Palmzondag. Te 7 u., H. Mis en alg. Communie voor de schoolkinderen. Tc 5 u., plechtige Palmwijding in St-Jacobskerk Te 91/2 u., de indrukwekkende palmprocessie langs de St Jacobsstraat, Groote Markt, en Leet. De bewo ners gelieven hun huizen te bevlaggen. Te 10 u., plechtige Hoogmis in St Maartens. 's Namiddags, te 3 Vt ii-, Vespers en Lof met Passie-sermoen door E. H. Ghyssaert. Aan de Derde-Ordelingen zal de Gen. Absolutie met vollen aflaat gegeven worden op al de dagen der Goede Week van Palmzondag tot Paschen inbegrepen. Witte Donderdag 21. Te ;u., Hoogmis met alg. Paaschcommunie bij voorkeur aan de nutting der H. Mis. Heel den dag wordt het Allerheiligste uitgesteld op het rustaltaar. Te 311., ceremonie der Voetwassching aan dertien arme lieden. Te 8 u., plechtige Avonddienst met meditatie 'tis onze liefdewake bij den Goddelijken Zaligmaker. Daar na wordt het Allerheiligste processiewijze naar de sa cristie overgebracht. St Nicolaaskerk blijft open den ganschen nacht. Goede V r ij d a g 22. Vanaf 6 u., wordt de aan bidding van Witten-üonderdag voortgezet. Te 7 u., het Morgen-Officie. Te 3 u., Kruisweg. Paasch-Zaterdag 23. Het Officie begint te 61/2 u., en de feestmis wordt gecelebreerd om 8 u,. H. Communie aan de nutting. Vanaf 8 1/2 u., kan men gewijd water bekomen. 's Middags (12U. eindigt de Vastentijd en is het gebruik van vleeschspijzen toe gelaten. Zondag 24, Hoogdag van Paschen. Onder de Plechtige Hoogmis, te jou., uitvoering van de Sequentie «(Victimae Pascali d. 's Namiddags, te 3 i/2 u., Sol. Vespers en plechtig Lof waaronder feestpredicatie over de Verrijzenis des Hee- ren door E. H. Ghyssaert. Maandag 25, tweede Paaschdag. Te 9 u., Hoogmis. Kw. over 6 u., Sol. Vespejs en Lof. Zondag 31, Beloken Paschen. Alg. Communie voor den H. Hartebond der chr. vrouwen en jonge dochters. April. Maandag 1, feestdag van O. L. Vrouw Boodschap. Gen. Absolutie. Te 9U., Hoogmis. Kw. over 6u., Sol. Vespers en Lof. Dinsdag 2, feestdag van den H. Jozef. Gen. Absolutie. Te 7 u., zielmis voor de Hef ren Ar- mand en Roger Persyn. 's Avonds, te 6 t/j u., pl. Lof ter eere v. den H. Jozef. Donderdag 4. 's Avonds, te 6 1/2 u., in St Maar tenskerk, Heilig Uur met uitstelling van het Allerhei ligste. V r ij d a g 5. Te 7 u., Sol. Mis en Akte van toewij ding aan het H. Hart van Jesus. 's Avonds, te 6 1/2 u., plechtig Lof en Kruisweg. Zondag 7. Alg. Communie voor den H. Hartebond? der mannen en jongelingen. Woensdag 10. Plechtigheid van den H. Jozef. Sol. Mis te 7 u., offerblok en pl. Lof te 61/2 u. Zondag 14. Alg. Communie voor de Congreganis- ten. Kw. vóór 4 u., vergadering der Maria-Congre- gatie. VOOR HET APOSTOLAAT DES GEBKDS Maart. Alg. intentie: Verdediging van de christelijke leering tegen de huidige dwalingen. Missie-intentie voor de Missionarissen en al hun medewerkers in de Missie. April. Alg. intentie: onderhouden van de rechtvaardigheid, volgens het voorschrift der tien ge boden. Missie-intentie: de werken van liefdadigheid in de Missielanden. In St-Maartens 17 Maart, te 8 1/2 u., v Mevr. We Moyaert. Te 11 1/2 u., v. Mevr. Gillis-Tanghe. 24 Maart, te 11 Y2 u., v. dh. Roger Wolters. 31 Maart, te 8 1/2 u., v. Mevr. Cuvelier-Dessein. Te i! 1/2 u., v. Heer en Mevr. Theophiel Borries-Laurie en zoon Achille. 7 April, te 8 u., v. Jufvr. Elodie Herreman. Te 11 1/2 u., v. Mevr. Tahon-Verhaeghe. 14 April, te 8 1/2 v. dh. Henri Verbeke. Te 11 1/2 u., v. Mevr. Bodard-Yserbyt. In St-Pieters. 17 Maart, te 8 1/2 u-> gez. Mis v. Maria Angillis. 24 Maart, te 8 1/» u-, zielmis v. Georgette Blomine. 31 Maart, te 8 1/2 u., zielmis v. Juliette Voisin, hsvr. Julien Lozie. Te 10 u., Mis v. Louise Benoot, hsvr. Jules Vanraes. 7 April, te 8 1/3 u-> Stz- Mis v. Felicie Buseyne, hsvr. Maurice Didier. 14 April, te 8 u., zielmis v. Isidore Lalou en hsvr. In St-Jacobs Palmzondag 17, te 7 1/2 u., v. Marie Blanckaert, hsvr. Philips. Te 8 1/2 u., v. Jufvr. Felicie Vanassche. 25 Maart,(2e Paaschdag), te 9 u., v. Robert Ron- delez., echtgenoot Knockaert. 7 April, te 8 1/2 u., voor den gewezen koster. 14 April, te 8 1/2 u., v. dh. Chaxles Temperman, echtg. V. Heughebaert, Meenenstraat. In St-Nicolaas. 17 Maart, te 9 u., v. Mr André Claeys, zoon v. Mar cel en Anna Dufour. 24 Maart Paschen te 9 u., v. Juffr. Georgette Van- dainrae. 25 Maart (2» Paaschdag), te 8 u., v. Charles Tem perman, huisvr. en overleden familie. 31 Maart, te 9 u., v. Mevr. Albertine Depuydt, echtg. v. M' Derez^n overleden familie. Drukk. Boekb. P. Boudry-Temperman, leper, Tel. 247.

Tuinklokke (1930-1940) | 1940 | | pagina 4